Мангушський район, Донецька область

Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

15.05.2019

15 травня 2019 року в смт. Мангуш проведено  засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

На засіданні були присутні керівник апарату райдержадміністрації Віра Сиротіна,  заступник голови районної ради Світлана Олефір, спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, представники сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій та установ району, голови та члени громадських організацій.

Начальник Мангушського відділення поліції Центрального ВП ГУНП в Донецькій області, підполковник поліції Костянтин Корольов та заступник начальника сектора превенції Мангушського відділення поліції Центрального ВП ГУНП в Донецькій області Євген Бояр представили присутнім “Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  за 4 місяці 2019 року“.

Наталія Красківська ознайомила присутніх з відбором учасників на навчальні візити  до м. Ужгород на тему “Інноваційні форми взаємодії поліції та громадськості на прикладі діяльності управління патрульної поліції в Закарпатській області”  та до м. Чернігів на тему «Розвиток місцевої демократії та участь жителів територіальних громад у прийнятті управлінських рішень як фактор забезпечення сталості та безпеки Чернігівської області».

Заступник директора з виховної  роботи Мангушської ЗОШ №2,  голова громадської організації “Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських” Оксана Шиян ознайомила присутніх з проектною заявкою «Прості рішення складних питань» за напрямком Громадська безпека/соціальна згуртованість, поданою на конкурс для фінансування та реалізації у 2019 році.

15.03.2019

15 березня 2019 року перший заступник голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів відкрите засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

На засіданні були присутні заступник голови районної ради Світлана Олефір, спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, представники сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,представники організацій та установ району, голови та члени громадських організацій.

На засіданні були розглянуті наступні питання:
звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі за січень-лютий 2019 року;
про план діяльності Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості на 2019 рік;
про ідеї проектів по напряму «Безпеки» для участі у конкурсі на отримання грантової допомоги від ПРООН.

13.02.2019

13 лютого 2019 року голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця провів засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості  Мангушського району. На засіданні були присутні заступник голови районної ради Світлана Олефір, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань, представники ПРООН, голови сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій та установ району, голови та члени громадських організацій. На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  у 2018 році.

• Обговорення планів роботи щодо стану партнерства громади Мангушського району  з  Програмою Розвитку ООН.

• Обговорення конкретних проектів, спрямованих на взаємодію поліції і населення, поліпшення безпеки та соціальної згуртованості. Нові проектні ідеї.

Представники ПРООН Наталія Красківська, Євген Кузнецов, Олексій Скворцов та Олексій Копатько розповіли про проблемні питання при проведенні фокус-груп із громадськістю, про умови написання проектів для участі у конкурсі на отримання гранту, також охоче відповідали на питання присутніх.

По закінченню засідання представники ПРООН відвідали Мангушську ЗОШ №2 та подарували для бібліотечної кімнати меблі та комп’ютерну техніку.