Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

 20.11.2019

20 листопада 2019 року в смт. Мангуш проведено чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

В засіданні робочої групи прийняли участь в.о. голови Мангушської райдержадміністрації, голова Робочої групи Володимир Дорогань, голова районної ради Володимир Топузов, спеціаліст з мобілізації громад Програми ООН з відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, представники сільських та селищних рад, представники громадських організацій.

Згідно порядку денному на засіданні робочої групи були розглянуі наступні питання:

- звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  за 10 місяців 2019 року;

підведення підсумків роботи Робочої групи  у 2019 році;

розгляд та затвердження Плану роботи робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району на 2020 рік;

розгляд поточних питань у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості.12.09.2019

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 12 вересня 2019 року виконуючий обов’язки голови Мангушської районної державної адміністрації Володимир Дорогань провів засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

В засіданні робочої групи взяла участь спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН Наталія Красківська.
Згідно порядку денногобули розглянуті наступні питання:
- звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі за 8 місяців 2019 року;
- презентація та пріоритизація міні – ініціатив від громадських організацій Мангушського району у напрямку громадської безпеки та соціальної згуртованості;
- презентація фестивалю “З країни в Україну”.

Ініціативними групами та представниками громадських організацій району було презентовано 12 міні-проектів, з яких два відібрані для фінансування за рахунок коштів Програми ООН із відновлення та розбудови миру, а саме:
- міні-проект «У своєму житті ви не самотні»спільної ініціативної групи громадської організації учасників АТО в Мангушському районі та представників батьківського комітету Урзуфської школи;
-міні-проект «Лазурне узбережжя для всіх» (облаштування громадського пляжу с. Юр’ївка), поданого ініціативною групою мешканців с. Юр’ївка.09.07.2019

09 липня 2019 року в смт. Мангуш проведено чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

В засіданні робочої групи прийняли участь перший заступник голови Мангушської райдержадміністрації, голова робочої групи Володимир Дорогань, голова районної ради Володимир Топузов, спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН Наталія Красківська, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, представники сільських та селищних рад, представники громадських організацій.

Згідно порядку денному на засіданні робочої групи були розглянуі наступні питання:

1) Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі за 6 місяців 2019 року.

2) Про заходи щодо безпеки людей на водних об’єктах під час оздоровчого сезону.

3) Виступи учасників навчальних візитів до м. Ужгород на тему “Інноваційні форми взаємодії поліції та громадськості на прикладі діяльності управління патрульної поліції в Закарпатській області” та до м. Чернігів на тему «Розвиток місцевої демократії та участь жителів територіальних громад у прийнятті управлінських рішень як фактор забезпечення сталості та безпеки Чернігівської області».

3) Розгляд поточних питань у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості. 15.05.2019

15 травня 2019 року в смт. Мангуш проведено  засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

   На засіданні були присутні керівник апарату райдержадміністрації Віра Сиротіна,  заступник голови районної ради Світлана Олефір, спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, представники сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій та установ району, голови та члени громадських організацій.

Начальник Мангушського відділення поліції Центрального ВП ГУНП в Донецькій області, підполковник поліції Костянтин Корольов та заступник начальника сектора превенції Мангушського відділення поліції Центрального ВП ГУНП в Донецькій області Євген Бояр представили присутнім “Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  за 4 місяці 2019 року“. 

 

Наталія Красківська ознайомила присутніх з відбором учасників на навчальні візити  до м. Ужгород на тему “Інноваційні форми взаємодії поліції та громадськості на прикладі діяльності управління патрульної поліції в Закарпатській області”  та до м. Чернігів на тему «Розвиток місцевої демократії та участь жителів територіальних громад у прийнятті управлінських рішень як фактор забезпечення сталості та безпеки Чернігівської області».

 

      Заступник директора з виховної  роботи Мангушської ЗОШ №2,  голова громадської організації “Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських” Оксана Шиян ознайомила присутніх з проектною заявкою «Прості рішення складних питань» за напрямком Громадська безпека/соціальна згуртованість, поданою на конкурс для фінансування та реалізації у 2019 році.15.03.2019

15 березня 2019 року перший заступник голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів відкрите засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

На засіданні були присутні заступник голови районної ради Світлана Олефір, спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, представники сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,представники організацій та установ району, голови та члени громадських організацій.

На засіданні були розглянуті наступні питання:
звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі за січень-лютий 2019 року; 
про план діяльності Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості на 2019 рік;
про ідеї проектів по напряму «Безпеки» для участі у конкурсі на отримання грантової допомоги від ПРООН.13.02.2019

13 лютого 2019 року голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця провів засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості  Мангушського району. На засіданні були присутні заступник голови районної ради Світлана Олефір, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань, представники ПРООН, голови сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій та установ району, голови та члени громадських організацій. На засіданні були розглянуті наступні питання:

  • Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  у 2018 році.  

  • Обговорення планів роботи щодо стану партнерства громади Мангушського району  з  Програмою Розвитку ООН.

  • Обговорення конкретних проектів, спрямованих на взаємодію поліції і населення, поліпшення безпеки та соціальної згуртованості. Нові проектні ідеї.

Представники ПРООН Наталія Красківська, Євген Кузнецов, Олексій Скворцов та Олексій Копатько розповіли про проблемні питання при проведенні фокус-груп із громадськістю, про умови написання проектів для участі у конкурсі на отримання гранту, також охоче відповідали на питання присутніх. 

По закінченню засідання представники ПРООН відвідали Мангушську ЗОШ №2 та подарували для бібліотечної кімнати меблі та комп’ютерну техніку. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора