Я МАЮ ПРАВО!

Загальнонаціональний право просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізуєтьсяМіністерствомюстиції у співпраці з системою безоплатноїправовоїдопомоги, територіальними органами юстиції, за підтримкиюридичнихклінік, міжнароднихдонорів та партнерів.

Мета проекту – підвищитиюридичнуграмотністьукраїнців та сформуватиновуправову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правовоїсвідомості, яка забезпечитьсталийрозвитокУкраїни як сучасноїдемократичноїдержави.

Одним з ключовихелементів, якийзабезпечуєреалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є наданнягромадянамбезоплатноїправовоїдопомоги. Цедієвий та ефективниймеханізм, якийдаєможливістьзахиститисвої права кожному.

pravo.minjust.gov.ua, 0-800-213-103 – єдинийконтактний центр системибезоплатноїправовоїдопомоги.