Мангушський район, Донецька область

DRV

Начальник відділу - Застєнкіна Ганна Федорівна

Головний спеціаліст - Сторожніченко Андрій Юрійович​

Адреса: просп.Миру, 72, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400 каб.218

Телефони: (06297) 2-45-89; факс (06297) 2-36-36.

Відділ ведення Державного реєстру виборців здійснює ведення Реєстру, до якого занесені відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території Мангушського району. Спеціалісти відділу складають та уточнюють списки виборців на виборчих дільницях, ведуть автоматизований контроль повноти і коректності персональних даних Реєстру, виготовляють іменні запрошення.

Карта виборчих дільниць Мангушського району на Google Map

Інформація для громадян України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців.

Звертаємо Вашу увагу, що персональні дані громадян включених до Державного реєстру виборців є захищеними і тому інформація щодо змісту персональних даних телефоном не розповсюджується.

Інформація щодо персональних даних надається лише за письмовим зверненням виборця відповідно до ст.20, ст.21 Закону «Про Державний реєстр виборців» і лише у передбаченому цими статтями обсязі.

У разі особистого звернення щодо уточнення персональних даних необхідно пред'явити паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України.

Закон України про Державний реєстр виборців

Порядок звернення особи за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо включення до Реєстру

Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо зміни його персональних даних

Порядок звернення виборця щодо забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси