Мангушський район, Донецька область

Начальник управління – Аврамов Сергій Іванович

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань звернень громадян та контрольної роботи – Туру Наталія Миколаївна

Заступник начальника управління – начальник відділу соціального забезпечення - Хаджинова Ольга Борисівна

Адреса: вул. Поштова 65, смт. Мангуш, Мангушський район, Донецька область, 87400

Телефон: (06297) 2-43-69; (06297) 2-45-69.

«ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

З метою оперативного реагування на проблемні питання у сфері соціального захисту населення, надання інформації, роз’яснень та консультацій з питань призначення  усіх видів соціальної допомоги, пільг, житлових субсидій, в управлінні соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації  працює «гаряча телефонна лінія» за телефоном:

(06297) 2-43-69

E-mail: 02770038@mail.gov.ua

Режим роботи: понеділок-четвер з 8-00  до 17-00 години,
 п’ятниця  з 8-00  до 15-45 години
 субота та неділя – вихідні дні

Загальна інформація

Управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації, скорочене найменування УСЗН Мангушської РДА (далі – управління) є бюджетною установою, яка утворюється головою Мангушської райдержадміністрації, входить до її складу і забезпечує виконання покладених на управління завдань в сфері соціального захисту населення.

Управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики (далі – Мінсоцполітики), розпорядженнями голови Донецької обласної  державної адміністрації, голови Мангушської райдержадміністрації, а також  Положенням про управління.

Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної соціальної політики на відповідній території у сфері соціального захисту населення.

Управління є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки та як неприбуткова установа не є платником податку.

Додатки:

1.Графік проведення виїзного прийому за місцем мешкання громадян керівництвом управління соціального захисту населення Мангушської  райдержадміністрації на 2018 рік.

2.Графік проведення  телефонного  зв’язку з населенням району ”Пряма лінія”           керівництвом       управління   соціального   захисту     населення  на 2018 рік.

3.Графік особистого прийому громадян керівництвом управління соціального  захисту населення райдержадміністрації на 2018 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік