Донецька область, Першотравневий район

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту

Графік роботи:

Понеділок – четвер

07.55-17.00

П’ятниця

07.55 - 16.00

Обідня перерва

12.00-12.53

Вихідні дні

Субота, неділя

Адреса: просп.Миру, 72, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400 каб.212

Телефон: (06297)2-34-62

Електронна адреса: 25953445@mail.gov.ua

Сектор забезпечує виконання на території району повноважень, встановлених законодавством України у сфері фізичної культури та спорту, у сфері соціальної підтримки та надання соціальних послуг сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах; з питань поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми.

Основним завданням сектору є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сфері фізичної культури і спорту, з питань сім’ї, дітей та молоді.

Положення про сектор.

Заява для отримання посвідчень батьків та дитини багатодітної сім`ї.

Перелік документів для отримання посвідчень.

Заява на оздоровлення.