Донецька область, Першотравневий район

Розвиток ринку внутрішньої торгівлі та надання побутових послуг населенню

Станом на 01.01.2018 року населення Мангушського району обслуговує 201 підприємство роздрібної торгівлі (у тому числі 181 магазин торговою площею 13557 кв. м.), 35 підприємств ресторанного господарства на 2278 посадочних місць та 40 підприємств побутового обслуговування населення (кількість штатних працівників - 61 особа).

З метою більш повного насичення споживчого ринку товарами, в першу чергу продовольчої групи, за цінами товаровиробників у 2017 році  проведено 21 ярмарковий захід, в т. ч. 10 святкових ярмарків та 11 ярмарків вихідного дня.

На території району розташовано 10 ринків (8 із яких літнього типу), загальною площею 17381 кв. м. на 726 торгових місць.

Сфера послуг є соціально значимою галуззю, важливим елементом ринкової економіки. Основною метою за напрямками розвитку побутового обслуговування є забезпечення попиту населення побутовими послугами за доступними цінами більш широкого кола споживачів, наближення побутових послуг до місць проживання. Основними галузевими видами послуг є: оздоровлення населення, комунальні послуги, медичні послуги, ремонт одягу, пошив та ремонт взуття, ремонт побутової техніки, ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів, перукарні, фотопослуги, прокат, ритуальні послуги та інші.

Графік проведення ярмаркових заходів по Мангушському  району на 2019 рік

Графік проведення ярмаркових заходів по Мангушському  району на 2020 рік