Мангушський район, Донецька область

РОБОТА РАЙОННОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС (засідання від 31 липня 2019р.)

31 липня 2019 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Володимира Дороганя.
Були запрошені: селищні, сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району.
РОЗГЛЯНУТІ ПИТАННЯ:
1. Про місця знищення вибухонебезпечних предметів на території району
2. Про вжиття необхідних заходів та попередження загрози виникнення загорання сміття на полігонах твердих побутових відходів (далі ТПВ), які розташовані на території Мангушського району (Ялтинський ККП та ПРКП «Водхоз»).
3. Про стан утримання ПРУ, завершення їх технічної інвентаризації та вилучення з обліку ЗСЦЗ.

Були надані наступні доручення щодо розглянутих питань:

Мангушському, Ялтинському селищним головам:

1. Забезпечити полігони ТПВ водопостачанням, ємностями для води.
2. Через засоби масової інформації проводити роз’яснювальну роботу серед населення стосовно виконання правил пожежної безпеки, інформування населення про нещасні випадки з людьми внаслідок порушення і невиконання цих правил.
3.Створити меліоративні протипожежні бар'єри на полігонах ТБО згідно з відповідною проектною документацією
Відділу містобудування, архітектури та питань ЖКГ (Цапі Г.Д.)
Здійснити перевірку протипожежного стану полігонів ТБО.
Районної комісії з питань ТЕБ та НС
Визначити місцем знищення вибухонебезпечних предметів полігон біля с. Бердянське.