Донецька область, Першотравневий район

Повідомлення ініціативної групи

07.08.2019

23 жовтня 2019 року відбудуться установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Мангушській райдержадміністрації (зал ззасідань районної ради), за адресою: смт. Мангуш, 87400, пр.-т Миру 72, Мангушська райдержадміністрація

Початок зборів об 15.00 (при собі мати документ, що засвідчує особу).

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі — інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства,які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю обласної державної адміністрації, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборахделегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Затверджено

Розпорядження голови районної

державної адміністрації 26.07.2019 № 219/7-19

Склад Ініціативної групи
з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Мангушській райдержадміністрації

Шиян

Оксана Вікторівна

представник громадської організації «Азовський патріот»

(за згодою)

голова Громадської ради

Мануілов

Володимир Іванович

представник громадської організації «Православне козацьке військо» (за згодою)

заступник голови Громадської ради

Бурназова

Ганна Василівна

головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики райдерж-адміністрації

секретар Громадської ради

Мурза

Галина Вікторівна

заступник голови райдержадміністрації

Терстуях

Світлана Іванівна

представник громадської організації «Першотравневе районне товариство греків»

(за згодою)

Для участі в установчих зборах з 07 серпня по 05 вересня (включно) до Ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються в паперовому вигляді:

• рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих  пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, якіособисто присутні на установчих зборахта кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Документи, оформленні належним чином, приймаються за адресою: смт. Мангуш, 87400, пр.-т Миру 72, Мангушська райдержадміністрація каб. № 215 з 9.00 до 17.00 (сектором з питань внутрішньої політики райдержадміністрації).

Електронні копії документів направляються на адресу e-mail: shiyanoksana73@gmail.com в повідомленні вказати: «Про кандидатуру до складу ГР».

Телефон для довідок 0983303233 - Шиян Оксана Вікторівна, голова Ініціативної групи