Донецька область, Першотравневий район

Поточна діяльність

31 липня  2019 року відбулось засідання районної Спостережної комісії  під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Дороганя Володимира Ілліча.

Були розглянути питання:

1. Про стан роботи, щодо адаптації в суспільства осіб, які знаходяться на обліку у  Мангушському відділені ЦВ ГУ НП України в Донецькій області.

Також комісія розглянула можливість  надання умовно-достроково звільненим особам допомоги в  соціальної адаптації та організації трудового та побутового влаштування цих осіб, які на теперішній час знаходяться на обліку в    Мангуськом відділенні ЦВ ГУ НП України в Донецькій області, організації проведення бесід про:

- недопущення скоєння повторних злочинів;

- шкідливості вживання алкоголю та наркотичних засобів;

- можливої  участі у спортивних та розважальних заходах.

25 лютого 2019 року відбулось засідання районної Спостережної комісії під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Дороганя.

Було розглянуто питання про стан роботи щодо адаптації в суспільство осіб, які знаходяться на обліку в Мангушському відділені поліції ЦВ ГУ НП України в Донецькій області.

Комісія розглянула особисту справу умовно-достроково звільнених від покарання на не відбутий термін Носаліка О.С. та Лебедева О.С.

Було вирішено надати їм допомогу в отриманні документів, працевлаштуванні.

14 грудня 2018 року відбулось засідання районної Спостережної комісії  під головуванням заступника голови райдержадміністрації Мурзи Галини Вікторівні.

Було розглянуто питання про стан роботи щодо адаптації в суспільство умовно-достроково звільнених з місць покарання осіб, які знаходяться на обліку в Мангушському відділені поліції ЦВ ГУ НП України в Донецькій області.

Комісія розглянула особисту справу умовно-достроково звільненої громадянки від покарання на не відбутий термін. Вирішено надати їй допомогу щодо постановки на облік до районного Центру зайнятості та подальшому працевлаштуванні.

31 липня  2018 року відбулось засідання районної Спостережної комісії  під головуванням Першого заступника голови райдержадміністрації Дороганя Володимира Ілліча.

Були розглянути питання:

1.  Про стан роботи, щодо адаптації в суспільства осіб, які знаходяться на обліку в Мангушському відділені поліції ЦВ ГУ НП України в Донецькій області.

2. Затвердження звіту діяльності Спостережної комісії за І півріччя 2018 року.

Комісія розглянула особисті справи   умовно-достроково звільнених від покарання на не відбутий термін.

03 травня  2018 року відбулось засідання районної Спостережної комісії  під головуванням Першого заступника голови райдержадміністрації Дороганя Володимира Ілліча.

Були розглянути питання:

1. Про стан роботи, щодо адаптації в суспільства осіб, які знаходяться на обліку в Мангушському відділені поліції ЦВ ГУ НП України в Донецькій області.