Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ

від 21.04.2019р.

Долучайтесь до розробки Стратегії розвитку Донеччини!

Відділ економіки Мангушськоїрайдержадміністрації  інформує, що в області починаючи з січня 2019 року розпочато роботу щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

Департамент економіки облдержадміністрації прагне зробити цей процес максимально відкритим та врахувати інтереси більшості мешканців області, у зв’язку  з цим облдержадміністрацією спільно з представниками бізнесу, науки та міжнародних організацій розроблено опитувальну анкету з метою виявлення проблем, що турбують населення та визначення пріоритетів для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.

Запрошуємо мешканців Мангушського району долучитися до розробки Стратегії та заповнити електронну версіюанкети  за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFL-hwxEd8ThyBAl_kfWDL4aGhlPvDBAmoDuPxB_ibl0AlQ/viewform 

Просимо приділити кілька хвилин та відповісти на питання цієї анкети.

Це допоможе означити проблеми, що турбують населення, а також визначити пріоритети для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.

Відділ економіки райдержадміністрації  2-43-62Шановні громадяни!

13 квітня 2019 року з 10-00 години  відбудеться  черговий  виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України.

За адресою: смт. Мангуш пр.-т Миру, 64, навпроти будівлі відділу освіти, для оформлення  документів : реєстрація/переєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийняття запиту на отримання довідки про відсутність судимостей.


Проведення конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019"

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації запрошує керівників малих підприємств, підприємців-фізичних осіб району та переможців проекту «Український донецький куркуль» прийняти участь у конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2019».

Протягом декількох останніх років стало традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого та середнього бізнесу Донецької регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року №120/5-19, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019»

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва та в економічному середовищі області.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1.  «Підприємець року в галузі промисловості»;

2.  «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

3.  «Підприємець року в галузі торгівлі»;

4.  «Підприємець року в галузі послуг»;

5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);

6.  «Підприємець  року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій»;

7.  «Start-Up року»;

8.  «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

9.  «За активну підтримку малого бізнесу».

10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»  - переможці конкурсу на надання фінансової підтримки на реалізацію проектів (може приймати участь по одному учаснику з міста/району/ОТГ).

У  конкурсі  беруть  участь  повнолітні  громадяни  України,  які  є власниками  малих  підприємств  не  менше  2  років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці - фізичні  особи,  що  зареєстровані  у  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та  громадських  формувань у Донецькій області.

Бажаючим прийняти участь у конкурсі необхідно надати до 10 травня 2019 року до відділу економіки райдержадміністрації (кабінет 214) наступні документи:

 • анкета - заява (додаток №1);
 • рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи, який вважається дійсним за умови заповнення виключно усіх розділів профілю (додаток №2);
 • письмова  рекомендація  - характеристика  від  райдержадміністрації, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально - економічного розвитку району);
 • копію  витягу  з  Державного  реєстру про  державну  реєстрацію  підприємства  або підприємця-фізичної  особи  (можливо  надання  копії  витягу з  Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
 • копії  документів,  що  підтверджують  особу  кандидата  (паспорт)  та  його досягнення  (дипломи,  статті,  відзнаки,  а  також  інформація  про  фестивалі,  форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
 • 2 фотокартки.

Запрошуємо керівників малих підприємств, приватних підприємців та переможців проекту «Український донецький куркуль» прийняти участь у Одинадцятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2019»!

Більш детальну інформацію про конкурс Ви можете отримати у відділі економіки райдержадміністрації за адресою: смт. Мангуш, проспект Миру, 72, кабінет №214.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297) 2-43-62


ЗАПРОШУЄМО НА ЯРМАРКУ

У неділю 31 березня 2019 року  в смт. Мангуш на площі біля районного будинку культури  буде проведена продовольча ярмарка  із залученням сільськогосподарських, харчових та переробних виробників, представників торгівлі, а також переможців програми «Український донецький куркуль».  Початок  о 08-00.

 Фермери, підприємці в галузі торгівлі та сфери послуг можуть отримати грант до 5 тисяч євро

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє що Міжнародна організація з міграції пропонує власникам

бізнесу отримати гроші на розширення своєї справи.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту “Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” пропонує підприємцям взяти участь у тренінгах з масштабування власного бізнесу і отримати грант до 5000 євро, повідомляє “Бізнес-схід” з посиланням на сайт МОМ. 

Грант можуть отримати підприємці, які займаються сільським господарством, наданням послуг або торгівлею. Валовий дохід за 2018 рік має складати не менше 300 000 гривень. Заявник має сам керувати різнемо або бути залученим до цього процесу.

За участь у цій програмі представник бізнесу зобов’язаний взяти на роботу одного працівника.

Підприємці, які раніше отримували гранти від МОМ і показали результати зростання свого бізнесу, також можуть надсилати заявки.

Пропонуємо розглянути можливість участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу і отримати грант до 5000 євро.

Заявки на участь приймаються до 14 квітня 2019 року включно.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://bizshid.com/news/1071-grant-fermeri-pidpriemtsi-v-galuzi-torgivli-ta-sferi-poslug-mozhut-otrimati-do-5-tisyach-evro?fbclid=IwAR02LkmZFEvuWX6V9CBQzoJeh7gPUpgGBvCbyOnktpdg8rzYKYsTP3yFJKU 

Учасники з Донецької області можуть подавати свої заявки на пошту kram.czvl@gmail.com , тел. для довідок -  0995390023.

Відділ економіки Мангушської РДА

(06297)2-43-62


27 березня буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення 

27 березня з 14:00 до 14:30 Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної  мережі. Рід час планової технічної перевірки зберігати спокій та продовжувати свої справи.


Грантовий конкурс за напрямками громадська безпека, соціальна згуртованість та доступ до правосуддя для неурядових організацій Донецької та Луганської областей

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошено Конкурс малих грантів для неурядових організацій Донецької та Луганської областей. 

Метою конкурсу є сприяння досягненню таких цілей, як зміцнення особистої та громадської безпеки, підтримка ініціатив, спрямованих на посилення соціальної згуртованості в громадах, та покращення доступу до правосуддя, в першу чергу в районах, що найбільше постраждали від конфлікту на сході України.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/grants-community-security-social-cohesion-access-to-justice/.

Запрошуємо громадські організації та благодійні організації Мангушського району взяти участь у конкурсі.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62


Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

 

15 березня 2019 року о 10-00 в актовому залі Мангушської школи мистецтв (смт. Мангуш, проспект Миру, 60) відбудеться відкрите засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості при Форумі місцевого розвитку Мангушського району.

Запрошуємо представників громадськості, державних установ, активних мешканців долучитися до заходу. В порядку денному – звіт Мангушського відділення поліції перед громадою, обговорення планів діяльності Робочої групи на 2019 рік.

Відділ економіки райдержадміністрації


Приймаються заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне»

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що в рамках Програми безвідплатної допомоги «Кусаноне» Посольства Японії в Україні приймаються заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне».

Програма безвідплатної допомоги «Кусаноне» Посольства Японії в Україні спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та громадськими об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні.

Грантова допомога вищезазначеної програми надається за такими видами діяльності:

– у сфері охорони здоров’я: закупівля медичного обладнання та медичного транспорту для лікарень (пріоритетний напрямок);- допомога соціально незахищеним верствам населення, у тому числі внутрішньо переміщеним особам (пріоритетний напрямок);

– у сфері освіти: проведення ремонтних робіт у дитячих садках, школах та школах-інтернатах (утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, впровадження енергозберігаючих заходів, встановлення твердопаливних котлів на біомасі тощо);

– у сфері культури: закупівля обладнання для музичних шкіл, музеїв тощо;

– підтримка соціального підприємництва: надання виробничого обладнання для малих та середніх підприємств, допомога для внутрішньо переміщених осіб.

Програма «Кусаноне» сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими, так і місцевими державними. Кожна організація може подавати декілька заявок (тобто декілька проектів) на грантову допомогу. Посольство Японії в Україні в першу чергу підтримуватиме проекти які направлені на вирішення нагальних потреб у громаді. Кошти програми надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі, яку необхідно подавати до 30 березня. У разі підтримки Посольством Японії в Україні заявки, яка була подана на отримання грантової допомоги до 30 березня 2019 року, реалізацію проекту буде розпочато на початку 2020 року.

За умовами програми, потенційний заявник має взяти до відома те, що не можуть фінансуватись наступні статті бюджету: заробітна плата, дорожні та повсякденні витрати, інші адміністративні та поточні витрати організації – реципієнта допомоги. Кошти гранту також не можуть бути використані для сплати ПДВ. Орієнтована сума грантової допомоги складає до 70-75 тис. доларів США. Крім того, 20% загальної вартості проекту фінансується отримувачем грантової допомоги (крім проектів закупівлі медичного обладнання), також отримувач зобов’язується оплатити банківську комісію за конвертацію валют (розмір визначається в залежності від суми гранту та складає орієнтовно 10000 грн.).

Вказівки щодо заповнення форми заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне». Заявка.

Більш детально за посиланням: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62Оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що  Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Оголошення  про проведення конкурсного відбору розміщено 14 січня 2019 року на офіційному веб-сайті Донецької облдержадміністрації https://dn.gov.ua/ua/news/provedennya-poperednogo-konkursnogo-vidboru-investicijnih-program-i-proektiv-regionalnogo-rozvitku-shcho-mozhut-realizovuvatisya-u-2020-roci


Вебінар для розробників регуляторних актів

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що на виконання пункту 2.3 Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.05. 2018 року №292-р, 31 січня 2019 року о 15-00 год. заплановано проведення вебінару з метою сприяння застосуванню розробниками проектів регуляторних актів он-лайн сервісу для підготовки рішення щодо проведення аналізу регуляторного впливу регуляторного акта та тесту малого підприємництва.

Запрошуємо розробників регуляторних актів, а також суб’єктів підприємництва приєднатися до участі у вебінарі за посиланням: https://zoom.us/j/766923411.

У разі виникнення питань звертайтеся до контактної особи Мінекономрозвитку Блажкун Тетяни Дмитрівни за тел.(044)596-68-29 або електронною поштою biashkun@me.gov.ua.


Про започаткування нового формату Програми“Fit for Partnership with Germany

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації інформує про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (далі – Програма) економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4,0.

 

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

Зокрема, за напрямами:

 • діджіталізація підприємств та виробництва;
 • роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
 • адитивне виробництво (3D-друк);
 • нові матеріали;
 • масова кастомізація;
 • беспілотний транспорт - автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві; 
 • смарт фармінг;
 • смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
 • інтернет речей та послуг;
 • комунікації та зв’язок;
 • Big Data;
 • Блокчейн;
 • робота з інформацією;
 • штучний інтелект.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2-mp/.

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з  міжнародного співробітництва та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи

Програми, їх перелік розміщено за посиланням:  https://ukraine.managerprogramm.de/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8/. 

Умови участі у Програмі за телефоном +38(050)7348280, E-mail: 2399200@gmail.com. Контактна особа з боку облдержадміністрації пані Вікторія Власова.     

 

 Відділ економіки райдержадміністрації

 


Спільне засідання Рад регіонального розвитку Мангушського, Нікольського та Волноваського районів

 

06.12.2018 року Президент України видав указ №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади», в якому поставлена задача розробити та затвердити Плани перспективного розвитку районів до 2021 року 

У листопаді 2018 року вже відбулись засідання Рад регіонального розвитку у м. Києві, м. Харкові та м. Краматорську.

У Мангушському районі районна Рада регіонального розвитку створена згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 05.12.2018 року №761 «Про утворення Ради регіонального розвитку Мангушського району». До складу районної Ради регіонального розвитку увійшли близько 50 осіб. Також 05 грудня 2018 року головою райдержадміністрації затверджено графік проведення засідань Ради регіонального розвитку Мангушського району та обговорень перспективних планів розвитку району на 2019-2021 роки.

У суботу 22 грудня 2018 року об 11-00 у місті Волноваха в районному центрі культури і дозвілля за участю голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Куця О.І. та народного депутата України Лубінця Д.В. відбудеться спільне засідання Рад регіонального розвитку Волноваського, Нікольського та Мангушського районів.

Запрошуємо Членів Ради регіонального розвитку Мангушського району та ініціативних осіб, які проживають у Мангушському районі, мають прогресивний погляд та бажають вкласти свій внесок в розвиток району та всієї України взяти участь в спільному засіданні Рад регіонального розвитку Волноваського, Нікольського та Мангушського районів у м. Волноваха.      

Відділ економіки райдержадміністрації

           2-43-62


Засідання робочої групи з питань соціальної єдності та громадської безпеки

 

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що 13 листопада 2018 року о 13-00 відбудеться засідання  Робочої групи з питань соціальної єдності та громадської безпеки ПРООН, яке буде проводити спеціаліст програми ПРООН в Україні «Відновлення та розбудова миру» по напрямку «Громадська безпека та соціальна згуртованість»  Красківська Н.В.

На робочу зустріч запрошуються громадські активісти та члени недержавних організацій, представники районної ради та поліції.

Робоча група є діалоговою платформою для визначення напрямів відповідних проектних дій на основі залучення громади. Головною метою групи є мобілізація зусиль всіх зацікавлених сторін у розвитку інститутів громадянського суспільства в процесі зміцнення громадської безпеки та соціальноїєдності.

Робочі групи є інструментом залучення громадськості, який успішно застосовувався в партнерських громадах ПРООН протягом останніх двох років та наразіз апрацює в Мангушському районі. Як правило, до участі в групі залучаються представники громадських організацій, громадські активісти, представники молоді, жінок, вразливих груп, а також влади, силових структур, місцевих ЗМІ.

Коло потенційних питань, що розглядаються та можуть бути вирішені робочою групою, досить широке та індивідуальне для кожної громади.

Запрошуються всі зацікавлені прийняти участь у першій зустрічі, де буде більш детально висвітлено цілі та методи Програми розвитку ООН за напрямом посилення громадської безпеки та соціальної єдності і визначено формат Робочої групи в Мангушськомурайоні.

Засідання робочої групи  відбудеться в фойє Мангушського районного будинку культури (смт. Мангуш, проспект Миру, 71).

 

Відділ економіки райдержадміністрації 2-43-62


01 листопада 2018 року

 Про проведення Національної практичної конференції «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку»

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року у м. Краматорську проводиться національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

- аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

- визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

- надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

- презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у конференції запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств та профільних відомств, представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Місце проведення конференції - «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького).

Початок роботи конференції - о 10.00. Реєстрація учасників - з 9.00.

Запрошуємо представників малого і середнього підприємництва Мангушського району прийняти участь у конференції.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням:   http://bit.ly/2EAupT6.

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа - Бедзай Олег Миколайович).

                                                                                                            

                                                                                         Відділ економіки  Мангушської райдержадміністрації (2-43-62)                          


 

11 вересня 2018 року             

                                                                         

Конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Донецькою обласною державною адміністрацією 11 вересня 2018 року оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами)     -http://dn.gov.ua/do-uvagy-sub-yektiv-malogo-pidpryyemnytstva-15/ 

Заява - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Dodatok_zayava_grant-8.doc 

Перелік документів - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Perelik_dok_grant-4-2.docx 

Умови - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Umovi_grant_2018-2-1.docx 

Порядок - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Poryadok_dodatok-4-1.doc 

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул.

Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 10 жовтня 2018 року.

Проект заздалегідь необхідно узгодити з Мангушською районною державною адміністрацією та Мангушською районною  радою. Проекти, пов’язані із тваринництвом, переробкою тваринницької продукції і громадським харчуванням, будуть попередньо заслухані на засіданні районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

УВАГА – ПОПЕРЕДНЄ КОНСУЛЬТУВАННЯ  ТА  НАВЧАННЯ!

Щосереди з 10.00 до 13.00 в рамках роботи центрів розвитку підприємництва на базі Мангушського районного центру зайнятості проводяться тренінги щодо основ бізнес-планування за адресою: смт. Мангуш, вул. Тітова, 49а

Додаткова інформація за тел. (050) 623-80-08 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.

Запрошуємо суб’єктів малого підприємництва Мангушського району взяти участь у конкурсі!

                                                                                                                                                 Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                                                                                 (06297) 2-43-62


4 вересня 2018 року

Про проведення бізнес-форуму «Business4Women»

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що 20-21 вересня 2018 року  у місті Маріуполь  проходитиме бізнес-форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним  на базі Донецької  торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємниці та жінки-керівники підприємств Мангушського району, представниці малого та середнього бізнесу.

«Business4Women» – це майданчик для діалогу, обміну досвідом, пошуку точок дотику ділових жінок, представників органів влади, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань.


 Програма заходу насичена максимально корисною інформацією. Під час заходу провідні експерти й успішні підприємниці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу; розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, про високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками владних структур, бізнес-асоціацій та громадських обєднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

 Також на учасниць чекає багато нових корисних контактів та приємні моменти від організаторів. 
 
 Програмою форуму передбачено:
  20 вересня  2018 року – м. Маріуполь пр. Адмірала Луніна, 85, р-н «ВіМарко». Реєстрація учасників з  11-30. Початок о 12.00. Виступи та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель.
  21 вересня  2018 року – м. Маріуполь вул. Матросова, 5, Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського Державного Університету. Реєстрація учасників  з  9-30. Початок о 10.00. Воркшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство.

Участь у форумі є безкоштовною для відібраних 100 учасниць, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Попередня реєстрація та підтвердження участі у заході обов’язкові!  Реєстраційна формаhttps://form.jotformeu.com/81722461533352
 
 Детальна інформація за телефонами:
 Краматорськ: +38(050)4607779; +38(050)4714440; 
 Маріуполь: +38(067)6441023; +38(0629)523396 
  e-mail: business4women.ua@gmail.com 
 
                                                                                                                                         Відділ економіки райдержадміністрації


                       Запрошення на відкриття пам'ятника автору “Щедрика” Миколі Леонтовичу 

Донецьке регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців запрошує підприємців на відкриття пам'ятника автору “Щедрика” Миколі Леонтовичу, яке відбудеться 26 серпня о 17:30 у м. Покровську (Донецької обл.). 

В урочистостях візьмуть участь члени журі конкурсу хорів у м. Покровську (заплановано на грудень 2019 р.): Віце-президент Асоціації Хорів Європи (European Choral Association) Gábor Móczár (Угорщина); голова всеукраїнського хорового товариства ім. М.Леонтовича Олександр Тарасенко.

На відкритті пам’ятника заспіває дитячий хор “Щедрик” (м.Київ), лауреат міжнародних конкурсів у США, Канаді, Польщі та Італії. Автор скульптурної композиції - заслужений художник України, переселенець з Горлівки Петро Антип. Відкриття пам’ятника М. Леонтовичу у Покровську є частиною затвердженою ДонОДА регіональної  програми “Єдиний культурний простір Донеччини”.

Додаткова інформація за телефоном:    +380954116817


Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги»

Мангушська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» згідно ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня    2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», на виконання розпоряджень голови Мангушської райдержадміністрації від 24 липня 2018 року № 267 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги», від 13 серпня 2018 року № 283 «Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

         Найменування та місцезнаходження комунальної установи:

Комунальне некомерційне підприємство «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги», 87400, Донецька обл., Мангушський район, селище міського типу Мангуш, вулиця Поштова, будинок 22

Напрямки діяльності: коди КВЕД 86.10 ДІЯЛЬНІСТЬ ЛІКАРНЯНИХ ЗАКЛАДІВ.

Комунальне некомерційне підприємство «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» – є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України, а також вживає заходів із профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Підприємство створене за рішенням Мангушської районної ради від 28 березня 2018 року № 7/28-485 відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» шляхом перетворення Комунального закладу «Мангушський центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Підприємство є правонаступником усього майна, всіх  прав  та  обов’язків   Комунального  закладу «Мангушський центр первинної  медико-санітарної  допомоги».
          Підприємство створене на базі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Мангушського району Донецької області.
          Засновником  Підприємства є Мангушська  районна  рада. Уповноваженим органом управління є Мангушська районна державна адміністрація.

Статут та структура комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» (додаються).

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» складають:

КВЕД 86.10 ДІЯЛЬНІСТЬ ЛІКАРНЯНИХ ЗАКЛАДІВ.

Загальний фонд – 2 528,00 тис. грн

Спеціальний фонд – 4000,00 грн.

Контракт з керівником комунального закладу укладається строком на 3 роки.

Головний лікар звітує про результати роботи закладу за відпрацьований рік щорічно на черговій сесії районної ради у січні місяці поточного року. За результатами звіту та в інших випадках контракт може бути розірваний з ініціативи районної ради у разі:

- систематичного невиконання головним лікарем без поважних причин обов’язків, покладених на нього цим контрактом;

- систематичного порушення вимог чинного законодавства з питань охорони праці, пожежної безпеки  за поданням посадових осіб державного нагляду за охороною праці та пожежної безпеки;

- неодноразового звернення до райдержадміністрації трудового колективу комунального закладу стосовно порушень головним лікарем своїх обов`язків;

- невиконання (часткового невиконання) програм розвитку комунального закладу, що розглядалися на засіданні конкурсної комісії;

- одноразового грубого порушення головним лікарем законодавства;

- невиконання обов’язків, передбачених контрактом, в результаті чого для закладу охорони здоров’я настали значні негативні наслідки (понесені збитки, виплачено штрафи тощо);

- недотримання головним лікарем трудового, фінансового та бюджетного законодавства;

- неподання у встановлений термін на затвердження (погодження) планових показників при плануванні бюджету на наступний рік;

- неподання квартальної та річної звітності (в т.ч. фінансової);

- незабезпечення виконання в установлені строки вимог контролюючих органів;

- невиконання або часткове невиконання посадової інструкції головного лікаря, що є невід’ємним додатком до контракту.

Оплата праці керівника закладу: посадовий оклад (без категорії) 4546,00 грн., підвищується з урахуванням кваліфікаційної категорії. За рішенням органу управління встановлюються надбавки та премії у відповідності до чинного законодавства.

Строки і місце приймання заяв на участь у конкурсі, номер телефону для довідок та адреса електронної пошти: заяви приймаються до 12 вересня 2018 року за адресою: 87400, Донецька область, Мангушський р-н, смт Мангуш просп. Миру, 72, тел (06297) 2-44-62, (06297) 2-34-62)

e-mail: per.a@dn.gov.ua

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (учасники конкурсного відбору подають проекти програми розвитку комунального закладу на п’ять років, які повинні містити план розвитку закладу, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників, залучення інвестицій тощо. Комісія заслуховує на своєму засіданні конкурсну пропозицію учасника конкурсу);

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у  діях  особи конфлікту інтересів  згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Вимоги до претендентів:

 – громадянство України;

– повна вища освіта (магістр, спеціаліст) за напрямом підготовки «Медицина»;

– післядипломна спецiалiзацiя за фахом «Органiзацiя i управління охороною здоров’я». Квалiфiкацiйна категорiя за лікарською спецiальнiстю та за фахом «Органiзацiя управління охороною здоров’я»;

– стаж роботи за лікарською спецiальнiстю – не менше 7 років, та за фахом «Органiзацiя i управління охороною здоров’я» – не менше 3 років;

– вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інші законодавчі та нормативно-правові акти);

– здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

– високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

неподання ним необхідних документів;

його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;

наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Претенденти, допущені до участі в конкурсі, є його учасниками. Про прийняте конкурсною комісією рішення претенденти та учасники повідомляються секретарем конкурсної комісії протягом трьох робочих днів з дня проведення засідання з розгляду документів.

 

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

1) подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

2) надіслання їх поштою після закінчення строку подання;

3) надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Інформація про місце та дату проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Мангушської районної державної адміністрації.

Додаткові матеріали


Проведення навчальної зустрічі з підвищення знань та навичок роботи в електронній системі «Прозорро. Продажі».

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації запрошує членів тендерних комітетів або уповноважених осіб прийняти участь у навчальній зустрічі з підвищення знань та навичок роботи в електронній системі «Прозорро. Продажі».

Навчальна зустріч буде проведена у четвер 16 серпня 2018 року о 12.30 в залі засідань Мангушської районної ради (смт. Мангуш, проспект Миру, 72, третій поверх).

Заняття проведуть менеджер проекту «Публічні аукціони» торгівельного майданчика Zakupki.Prom.ua Інна Бойко та тренер з публічних закупівель Тетяна Меркулова.

В ході проведення зустрічі будуть розглянуті наступні питання:

 • що можна продавати?
 • через  які «канали» реалізовувати майно?
 • як формувати оголошення?
 • який порядок проведення торгів?
 • який порядок визначення переможця?
 • коли «торги не відбулися»?
 • чи є особливості проведення електронних  торгів з оренди майна (активів)?
 • порядок розрахунків та інші.

Відділ економіки райдержадміністрації


Конкурс про відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області

Міністерство соціальної політики України 30 липня 2018 року оголосило конкурс про відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, які реалізовуватимуться за рахунок коштів державного бюджету https://www.msp.gov.ua/news/15673.html .

У конкурсному відборі можуть брати участь проекти, які відповідають завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №385, Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. №1071.

Проекти, що подаються для участі у конкурсному відборі, мають відповідати вимогам, викладеним у додатку до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку заходів зі створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2018.

Замовником проекту може бути районна держадміністрація, виконавчий орган міської ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади Донецької області, в управлінні яких перебуває інфраструктурний соціальний об’єкт Донецької області, що потребує відновлення або модернізації.

Оцінка проектів здійснюється за Критеріями оцінювання проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затвердженими наказом Мінсоцполітики від 18.07.2018 №1028, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.07.2018 за №855/32307.

Для участі в конкурсі замовник проекту подає Мінсоцполітики в електронній і паперовій формі такі документи:

1)   заяву про участь у конкурсному відборі проектів, яка повинна містити відомості про замовника проекту (найменування, місцезнаходження, код згідно з ЄДРПОУ, електронну адресу, номер телефону відповідальної особи, ім’я, прізвище, посаду керівника);

2)   проект, оформлений згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 №454 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/454-2018-%D0%BF.

Документи, які подаються для участі в конкурсі, підписуються керівником замовника проекту і скріплюються його печаткою (за наявності).

Замовник проекту відповідає за достовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в конкурсі.

Документи подаються до 18 год. 00 хв. 03 вересня 2018 року за адресою:     м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, каб. 1010А.

Телефон для довідок: 289-85-02; 287-38-55 e-mail: kostina@mlsp.gov.ua


Оголошення про формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги»

      Відділ управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до рішення Мангушської районної ради від 14 червня 2018 року № 7/29-506 «Про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги», розпорядження голови Мангушської райдержадміністрації від 24 липня 2018 року № 267 « Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги».

    З метою забезпечення прозорості  та відкритості прийняття рішення щодо головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» обраних на загальних зборах трудового колективу та представників громадськості. Конкурсна комісія у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного,Ю комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від  27 грудня 2017 року № 1094, та іншими нормативно-правовими актами. До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

 • представники органу управління;
 • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
 • представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур комісії конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» подаються до органу управління ( 87400, Донецька область, Мангушський р-н, смт Мангуш просп..Миру, 72 тел (06297)24462, (06297)23462) протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Для розгляду пропозицій необхідно подати:

 • заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам постанови КМУ від 27 грудня 2017 року №1094;
 • рішення повноваженого органу щодо делегування представника;
 • документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;
 • копію чинного Статуту, завіреного в установленому порядку.

Орган управління узагальнює пропозиції щодо кандидатур та приймає рішення про затвердження складу конкурсної комісії.


Конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє що Донецькою обласною державною адміністрацією 19 липня 2018 року оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами)     -    http://dn.gov.ua/do-uvagy-sub-yektiv-malogo-pidpryyemnytstva-9/

Заява - https://rada.info/upload/users_files/05420505/7aafcb41b8b5fc5d78b10988eb0029e6.doc

Перелік документів - https://rada.info/upload/users_files/05420505/416e725626e0fd823990dd9ee8a5d555.docx

Умови - https://rada.info/upload/users_files/05420505/f980117f16487f560553044289b5467b.docx

Порядок - https://rada.info/upload/users_files/05420505/268d8ed584e0f921550eb66e0566ea6b.doc

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 14 серпня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул.

Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 29 серпня 2018 року.

Проект заздалегідь необхідно узгодити з районною державною адміністрацією та районною  радою. Проекти, пов’язані із тваринництвом, переробкою тваринницької продукції і громадським харчуванням, будуть попередньо заслухані на засіданні районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

УВАГА – ПОПЕРЕДНЄ КОНСУЛЬТУВАННЯ  ТА  НАВЧАННЯ!

Щосереди з 10.00 до 13.00 в рамках роботи центрів розвитку підприємництва на базі міських та районних центрів зайнятості проводитимуться тренінги щодо основ бізнес-планування.

Більш детальну інформацію, контактні телефони та адреси центрів зайнятості Донецької області, можна знайти за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-centriv-zaynyatosti-doneckoyi-oblasti

За допомогою навчального відеоуроку, Ви можете скласти чіткий та ґрунтовний план презентації власної бізнес-ідеї. Прослухати та завантажити відеоконтент з рекомендаціями для складання бізнес-плану можна за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/novyna/rozrobleno-videoposibnyk-dlya-skladannya-biznes-planu

Щочетверга – відкрита консультаційна лінія «4Round» для представників малого та середнього бізнесу регіону, потенційних учасників програми «Український донецький куркуль». Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, які будуть доступні в он-лайн режимі (e-mail, мобільний зв’язок, Skype, Viber) протягом 1 години кожен четвер протягом місяця (час узгоджується додатково).

Час однієї усної консультації – 15-20 хв. Запит на консультацію подається через Google Form за адресою: http://bit.ly/2HHLCKS

 Додаткова інформація за тел. (050) 623-80-08 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.

Запрошуємо суб’єктів малого підприємництва Мангушського району взяти участь у конкурсі!

                                                                                Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                (06297) 2-43-62