Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ

11.06.2019

Презентація грантових  можливостей Проекту

USAID  "Демократичне врядування в Східній Україні"

 

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 14 червня 2019 року об 11-00 в  приміщенні Мангушської школи мистецтв (смт. Мангуш,  проспект Миру, 60)  відбудеться  презентація грантових  можливостей  Проекту USAID  "Демократичне врядування в Східній Україні".

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у 2018 році розпочало проект на підтримку демократичного управління та стійкості економіки на сході України. Новий проект розрахований на п'ять років, і його буде реалізовано в Донецькій і Луганській областях.

Проект "Демократичне врядування в Східній Україні" (жовтень 2018 – вересень 2023 рр)  має "сприяти зростанню суспільної впевненості і довіри між громадянами і органами влади на сході країни, що стане одним з інструментів досягнення ширшої мети USAID в сфері розвитку.

Детальніше про проект: https://www.prostir.ua/?grants=proekt-usaid-demokratychne-vryaduvannya-u-shidnij-ukrajini-oholoshuje-konkurs-kontseptsij-hrantovyh-proektiv&fbclid=IwAR0yI7jNv1P55Dq0vL1_hwGRqBWZBSsE7_mD-nssRVH0RPXrnor4MX-P1RU

Запрошуємо взяти участь в презентації Проекту представників сільських та селищних рад, комунальних підприємств, громадських організацій.

У разі зацікавленості необхідно заздалегідь зареєструватися у відділі економіки райдержадміністрації по тел.2-43-62.

 


12 червня з 10-00 години відбудеться черговий виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України

Шановні громадяни, 12 червня  2019 року з 10-00 години відбудеться черговий виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України.

За адресою: смт. Мангуш пр.-т Миру, 64, навпроти будівлі відділу освіти, для оформлення документів : реєстрація/переєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийняття запиту на отримання довідки про відсутність судимостей.Спільний прийом громадян Черниці Д.В. та Мицика В.П.

 

         10 червня 2019 року о 10.00 в приміщенні  райдержадміністрації відбудеться виїзний спільний прийом громадян Мицика Володимира Петровича,  директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Черниці Дмитра Васильовича, голови Мангушської райдержадміністрації.

 

Попередній запис здійснюється в громадській приймальні Мангушської райдержадміністрації (1 поверх) або за телефоном (06297)2-35-62 

04.06.2019

ІІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

 

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації інформує про початок проведення ІІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".


 До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес - ідею, студенти вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи, які проживають на території Донецької області у віці від 18 до 35 повних років у наступних номінаціях: «Виробництво»; «Сфера послуг»; «Сімейний бізнес».

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення, конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.
Конкурс буде проводитися у період 
з 1 березня по 19 вересня 2019 року.
Для участі у Конкурсі учасникам у термін ДО 6 вересня 2019 року необхідно надіслати заповнену електронну реєстраційну конкурсну заявку бізнес-ідеї за адресою:  http://bit.ly/2I43PjU

Оцінку пропозицій учасників та визначення переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможців у номінаціях буде нагороджено під час проведення заходів Донецької ТПП.
Нагородження відбудеться на Бізнес-форумі «Business4Women» 19 вересня 2019 року в м. Маріуполі.
Контактна особа: Іванова Наталля, тел. +380504714440, e-mail: business4women.ua@gmail.com, Казілова Аріна тел. +380504607779.У Києві відбудеться безкоштовний вебінар про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти

27 травня 2019 р. у Києві Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».

Кожен п’ятий підліток стикається з пропозиціями сексуального характеру саме від інтернет-знайомих. Однак це не означає, що дітям можна заборонити виходити в мережу. Не вийде! Цим ви тільки зруйнуєте довірливі взаємини. Натомість ми пропонуємо дорослим вивчити проблему, а дітей навчити правил безпеки, які будуть захищати краще за будь-які обмеження.

За годину вебінару ви почуєте про те, як бути уважними батьками для дитини в період стрімких підліткових змін, та отримаєте відповіді на запитання:

Що таке зваблення в мережі?

Яку тактику використовують спокусники?

Чому підлітки часто стають легкою мішенню зловмисника?

Як поводитися батькам, аби вберегти дитину від ризиків?

Що може свідчити про те, що ваша дитина потрапила в небезпеку?

Куди звертатися по допомогу?

Спікерка: Уляна Долиняк, тренерка, психотерапевт, директор Центру Педагогіки травми.

Для участі потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://is.gd/y7Jj3w.

Пишіть нам на адресу cwbf@ccf.kiev.uaКонкурс на отримання гранту в рамках офіційної допомоги Республіки Болгарія

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрація повідомляє, що Міністерство закордонних справ Болгарії через Посольство Республіки в Києві оголосило конкурс проектів, які будуть реалізовані за допомогою гранту в рамках офіційної допомоги Республіки Болгарія.

Пріоритетні напрямки та напрямки реалізації проектів на території України:

–    підтримка навчальних закладів, у тому числі шляхом підвищення якості освіти дітей з інвалідністю та особливими потребами;
 –    збереження культурного різноманіття шляхом сприяння міжкультурному діалогу, культурному обміну та реконструкції культурних центрів;
 –    сприяння розвитку підприємництва шляхом посилення спроможності державних та місцевих інституцій, що підтримують розвиток малого та середнього бізнесу.
 –    сприяння свободі ЗМІ та плюралізму.

Сума грантів - від 5 тисяч до 270 тисяч болгарських левів (76 тис. грн. –    3 млн. грн.).

Для участі у грантовому конкурсі треба заповнити анкету болгарською мовою або анкету англійською.
 Всі проекти повинні бути подані до 28 червня 2019 р. на електронну адресу посольства: 
embassy.kiev@mfa.bg

Більш детально про проект можна дізнатися за посиланням.

Пропонуємо взяти участь у конкурсі на отримання гранту та підготувати відповідні проекти, які спрямовані на покращення соціально-економічного становища району.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62ФОРУМ БІЗНЕС- І ІТ-ЛІДЕРІВ

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрація повідомляє, що українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, буде проведено наймасштабнішу бізнес-подію цього літа – Форум бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

• #accelerate  ―  стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

• #thecustomer  ―  кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

• #transformation  ―  способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

• #everyone-a-developer  ―  епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

• #process-excellence  ―  передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

• #tech-point  ―  як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

• #how-to  ―  практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

• #best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

• #it-ecosystem  ―  знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

• #braindates  ―  клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

 

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62

 Центр надання адміністративних послуг інформує:

15 травня  поточного року відбувся  черговий  виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України за адресою: смт. Мангуш пр-т Миру, 64. Громадянам нашого району були надані  наступні послуги: реєстрація/переєстрація транспортного засобу, заміна посвідчення водія, прийняття запиту на отримання довідки про відсутність  (наявність) судимостей.

Наступний прийом відбудеться 12 червня 2019 року.

 


Спільний прийом громадян Мурзи Г.В. та Мицика В.П.

     20 травня 2019 року о 10.00 в приміщенні  райдержадміністрації відбудеться виїзний спільний прийом громадян Мицика Володимира Петровича,  директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Мурзи Галини Вікторівни, в.о. голови Мангушської райдержадміністрації.

 

      Попередній запис здійснюється в громадській приймальні Мангушської райдержадміністрації (1 поверх) або за телефоном (06297)2-35-62

 Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

 

15 травня 2019 року о 9-00 у Мангушському районному будинку культури (смт. Мангуш, проспект Миру, 71) відбудеться чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

Запрошуємо представників громадськості, державних установ, органів місцевого самоврядування,  активних мешканців долучитися до заходу. В порядку денному – звіт Мангушського відділення поліції перед громадою.

Всіх бажаючих запрошуємо долучитися до спільної справи з пошуку скоординованих рішень по створенню безпечного середовища у нашому районі.

Відділ економіки райдержадміністрації

 Відкриття виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»

8 травня у Краматорську на площі Миру о 14.00 відбудеться відкриття виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку та дізнатись про те людське, що нездатна знищити жодна система. Про небайдужий погляд, розказану казку, простягнуту руку, розділений окраєць хліба. Про силу волі, віри і любові. Про перемогу надії. Про тріумф людини.Конкурс ПРООН

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на розвиток груп взаємодопомоги на сході України

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 12:00 17 травня 2019 року.

Для отримання довідкової інформації щодо проекту звертайтесь, будь ласка, за електронною адресою grants.ua@undp.org з темою повідомлення «RPP-2019-3: Створення, розвиток та підтримка діяльності груп само/взаємодопомоги в Донецькій області або Луганській області», але не пізніше ніж за 48 годин до часу закриття прийому аплікаційного пакету.

Подробиці за посиланням:  http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/UN-RPP-announces-a-call-to-create-mutual-support-groups-in-e-Ukraine/?fbclid=IwAR1rCIyRV0RYY3oWU8IaYebnJlRe6Ip5RdWX9FFdDrMpeXJVWq_mU5BczVo
 Інформаційного сервісу «Е-ДОВІДКА

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє про запровадження інтерактивного консультаційно-інформаційного сервісу «Е-ДОВІДКА», аналогів якого не існує на жодному офіційному веб-ресурсі органів влади. Унікальність сервісу полягає в оперативному, логічному та ефективному забезпеченні доступу громадян до інформації з питань, що їх найбільше цікавлять та турбують.

Дієвість та ефективність, інтуїтивний покроковий алгоритм сервісу відкриває доступ до майже півтисячі типових роз’яснень норм законодавства, база яких постійно оновлюється. Додаткові функції сервісу передбачають можливість звернутись до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, контактні дані яких наведені у доступному форматі.

Крім того, існує можливість подати запит або звернення, заповнивши онлайн-форму.

Скористатись сервісом «Е-ДОВІДКА» можливо на офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації: https://dn.gov.ua/ua.від 21.04.2019р.

Долучайтесь до розробки Стратегії розвитку Донеччини!

Відділ економіки Мангушськоїрайдержадміністрації  інформує, що в області починаючи з січня 2019 року розпочато роботу щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

Департамент економіки облдержадміністрації прагне зробити цей процес максимально відкритим та врахувати інтереси більшості мешканців області, у зв’язку  з цим облдержадміністрацією спільно з представниками бізнесу, науки та міжнародних організацій розроблено опитувальну анкету з метою виявлення проблем, що турбують населення та визначення пріоритетів для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.

Запрошуємо мешканців Мангушського району долучитися до розробки Стратегії та заповнити електронну версіюанкети  за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFL-hwxEd8ThyBAl_kfWDL4aGhlPvDBAmoDuPxB_ibl0AlQ/viewform 

Просимо приділити кілька хвилин та відповісти на питання цієї анкети.

Це допоможе означити проблеми, що турбують населення, а також визначити пріоритети для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.

Відділ економіки райдержадміністрації  2-43-62Шановні громадяни!

13 квітня 2019 року з 10-00 години  відбудеться  черговий  виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України.

За адресою: смт. Мангуш пр.-т Миру, 64, навпроти будівлі відділу освіти, для оформлення  документів : реєстрація/переєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийняття запиту на отримання довідки про відсутність судимостей.


Проведення конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019"

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації запрошує керівників малих підприємств, підприємців-фізичних осіб району та переможців проекту «Український донецький куркуль» прийняти участь у конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2019».

Протягом декількох останніх років стало традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого та середнього бізнесу Донецької регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року №120/5-19, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019»

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва та в економічному середовищі області.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1.  «Підприємець року в галузі промисловості»;

2.  «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

3.  «Підприємець року в галузі торгівлі»;

4.  «Підприємець року в галузі послуг»;

5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);

6.  «Підприємець  року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій»;

7.  «Start-Up року»;

8.  «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

9.  «За активну підтримку малого бізнесу».

10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»  - переможці конкурсу на надання фінансової підтримки на реалізацію проектів (може приймати участь по одному учаснику з міста/району/ОТГ).

У  конкурсі  беруть  участь  повнолітні  громадяни  України,  які  є власниками  малих  підприємств  не  менше  2  років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці - фізичні  особи,  що  зареєстровані  у  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та  громадських  формувань у Донецькій області.

Бажаючим прийняти участь у конкурсі необхідно надати до 10 травня 2019 року до відділу економіки райдержадміністрації (кабінет 214) наступні документи:

 • анкета - заява (додаток №1);
 • рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи, який вважається дійсним за умови заповнення виключно усіх розділів профілю (додаток №2);
 • письмова  рекомендація  - характеристика  від  райдержадміністрації, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально - економічного розвитку району);
 • копію  витягу  з  Державного  реєстру про  державну  реєстрацію  підприємства  або підприємця-фізичної  особи  (можливо  надання  копії  витягу з  Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
 • копії  документів,  що  підтверджують  особу  кандидата  (паспорт)  та  його досягнення  (дипломи,  статті,  відзнаки,  а  також  інформація  про  фестивалі,  форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
 • 2 фотокартки.

Запрошуємо керівників малих підприємств, приватних підприємців та переможців проекту «Український донецький куркуль» прийняти участь у Одинадцятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2019»!

Більш детальну інформацію про конкурс Ви можете отримати у відділі економіки райдержадміністрації за адресою: смт. Мангуш, проспект Миру, 72, кабінет №214.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297) 2-43-62


ЗАПРОШУЄМО НА ЯРМАРКУ

У неділю 31 березня 2019 року  в смт. Мангуш на площі біля районного будинку культури  буде проведена продовольча ярмарка  із залученням сільськогосподарських, харчових та переробних виробників, представників торгівлі, а також переможців програми «Український донецький куркуль».  Початок  о 08-00.

 Фермери, підприємці в галузі торгівлі та сфери послуг можуть отримати грант до 5 тисяч євро

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє що Міжнародна організація з міграції пропонує власникам

бізнесу отримати гроші на розширення своєї справи.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту “Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” пропонує підприємцям взяти участь у тренінгах з масштабування власного бізнесу і отримати грант до 5000 євро, повідомляє “Бізнес-схід” з посиланням на сайт МОМ. 

Грант можуть отримати підприємці, які займаються сільським господарством, наданням послуг або торгівлею. Валовий дохід за 2018 рік має складати не менше 300 000 гривень. Заявник має сам керувати різнемо або бути залученим до цього процесу.

За участь у цій програмі представник бізнесу зобов’язаний взяти на роботу одного працівника.

Підприємці, які раніше отримували гранти від МОМ і показали результати зростання свого бізнесу, також можуть надсилати заявки.

Пропонуємо розглянути можливість участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу і отримати грант до 5000 євро.

Заявки на участь приймаються до 14 квітня 2019 року включно.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://bizshid.com/news/1071-grant-fermeri-pidpriemtsi-v-galuzi-torgivli-ta-sferi-poslug-mozhut-otrimati-do-5-tisyach-evro?fbclid=IwAR02LkmZFEvuWX6V9CBQzoJeh7gPUpgGBvCbyOnktpdg8rzYKYsTP3yFJKU 

Учасники з Донецької області можуть подавати свої заявки на пошту kram.czvl@gmail.com , тел. для довідок -  0995390023.

Відділ економіки Мангушської РДА

(06297)2-43-62


27 березня буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення 

27 березня з 14:00 до 14:30 Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної  мережі. Рід час планової технічної перевірки зберігати спокій та продовжувати свої справи.


Грантовий конкурс за напрямками громадська безпека, соціальна згуртованість та доступ до правосуддя для неурядових організацій Донецької та Луганської областей

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошено Конкурс малих грантів для неурядових організацій Донецької та Луганської областей. 

Метою конкурсу є сприяння досягненню таких цілей, як зміцнення особистої та громадської безпеки, підтримка ініціатив, спрямованих на посилення соціальної згуртованості в громадах, та покращення доступу до правосуддя, в першу чергу в районах, що найбільше постраждали від конфлікту на сході України.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/grants-community-security-social-cohesion-access-to-justice/.

Запрошуємо громадські організації та благодійні організації Мангушського району взяти участь у конкурсі.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62


Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

 

15 березня 2019 року о 10-00 в актовому залі Мангушської школи мистецтв (смт. Мангуш, проспект Миру, 60) відбудеться відкрите засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості при Форумі місцевого розвитку Мангушського району.

Запрошуємо представників громадськості, державних установ, активних мешканців долучитися до заходу. В порядку денному – звіт Мангушського відділення поліції перед громадою, обговорення планів діяльності Робочої групи на 2019 рік.

Відділ економіки райдержадміністрації


Приймаються заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне»

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що в рамках Програми безвідплатної допомоги «Кусаноне» Посольства Японії в Україні приймаються заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне».

Програма безвідплатної допомоги «Кусаноне» Посольства Японії в Україні спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та громадськими об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні.

Грантова допомога вищезазначеної програми надається за такими видами діяльності:

– у сфері охорони здоров’я: закупівля медичного обладнання та медичного транспорту для лікарень (пріоритетний напрямок);- допомога соціально незахищеним верствам населення, у тому числі внутрішньо переміщеним особам (пріоритетний напрямок);

– у сфері освіти: проведення ремонтних робіт у дитячих садках, школах та школах-інтернатах (утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, впровадження енергозберігаючих заходів, встановлення твердопаливних котлів на біомасі тощо);

– у сфері культури: закупівля обладнання для музичних шкіл, музеїв тощо;

– підтримка соціального підприємництва: надання виробничого обладнання для малих та середніх підприємств, допомога для внутрішньо переміщених осіб.

Програма «Кусаноне» сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими, так і місцевими державними. Кожна організація може подавати декілька заявок (тобто декілька проектів) на грантову допомогу. Посольство Японії в Україні в першу чергу підтримуватиме проекти які направлені на вирішення нагальних потреб у громаді. Кошти програми надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі, яку необхідно подавати до 30 березня. У разі підтримки Посольством Японії в Україні заявки, яка була подана на отримання грантової допомоги до 30 березня 2019 року, реалізацію проекту буде розпочато на початку 2020 року.

За умовами програми, потенційний заявник має взяти до відома те, що не можуть фінансуватись наступні статті бюджету: заробітна плата, дорожні та повсякденні витрати, інші адміністративні та поточні витрати організації – реципієнта допомоги. Кошти гранту також не можуть бути використані для сплати ПДВ. Орієнтована сума грантової допомоги складає до 70-75 тис. доларів США. Крім того, 20% загальної вартості проекту фінансується отримувачем грантової допомоги (крім проектів закупівлі медичного обладнання), також отримувач зобов’язується оплатити банківську комісію за конвертацію валют (розмір визначається в залежності від суми гранту та складає орієнтовно 10000 грн.).

Вказівки щодо заповнення форми заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне». Заявка.

Більш детально за посиланням: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62Оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що  Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Оголошення  про проведення конкурсного відбору розміщено 14 січня 2019 року на офіційному веб-сайті Донецької облдержадміністрації https://dn.gov.ua/ua/news/provedennya-poperednogo-konkursnogo-vidboru-investicijnih-program-i-proektiv-regionalnogo-rozvitku-shcho-mozhut-realizovuvatisya-u-2020-roci


Вебінар для розробників регуляторних актів

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що на виконання пункту 2.3 Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.05. 2018 року №292-р, 31 січня 2019 року о 15-00 год. заплановано проведення вебінару з метою сприяння застосуванню розробниками проектів регуляторних актів он-лайн сервісу для підготовки рішення щодо проведення аналізу регуляторного впливу регуляторного акта та тесту малого підприємництва.

Запрошуємо розробників регуляторних актів, а також суб’єктів підприємництва приєднатися до участі у вебінарі за посиланням: https://zoom.us/j/766923411.

У разі виникнення питань звертайтеся до контактної особи Мінекономрозвитку Блажкун Тетяни Дмитрівни за тел.(044)596-68-29 або електронною поштою biashkun@me.gov.ua.


Про започаткування нового формату Програми“Fit for Partnership with Germany

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації інформує про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (далі – Програма) економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4,0.

 

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

Зокрема, за напрямами:

 • діджіталізація підприємств та виробництва;
 • роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
 • адитивне виробництво (3D-друк);
 • нові матеріали;
 • масова кастомізація;
 • беспілотний транспорт - автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві; 
 • смарт фармінг;
 • смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
 • інтернет речей та послуг;
 • комунікації та зв’язок;
 • Big Data;
 • Блокчейн;
 • робота з інформацією;
 • штучний інтелект.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2-mp/.

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з  міжнародного співробітництва та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи

Програми, їх перелік розміщено за посиланням:  https://ukraine.managerprogramm.de/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8/. 

Умови участі у Програмі за телефоном +38(050)7348280, E-mail: 2399200@gmail.com. Контактна особа з боку облдержадміністрації пані Вікторія Власова.     

 

 Відділ економіки райдержадміністрації

 


Спільне засідання Рад регіонального розвитку Мангушського, Нікольського та Волноваського районів

 

06.12.2018 року Президент України видав указ №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади», в якому поставлена задача розробити та затвердити Плани перспективного розвитку районів до 2021 року 

У листопаді 2018 року вже відбулись засідання Рад регіонального розвитку у м. Києві, м. Харкові та м. Краматорську.

У Мангушському районі районна Рада регіонального розвитку створена згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 05.12.2018 року №761 «Про утворення Ради регіонального розвитку Мангушського району». До складу районної Ради регіонального розвитку увійшли близько 50 осіб. Також 05 грудня 2018 року головою райдержадміністрації затверджено графік проведення засідань Ради регіонального розвитку Мангушського району та обговорень перспективних планів розвитку району на 2019-2021 роки.

У суботу 22 грудня 2018 року об 11-00 у місті Волноваха в районному центрі культури і дозвілля за участю голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Куця О.І. та народного депутата України Лубінця Д.В. відбудеться спільне засідання Рад регіонального розвитку Волноваського, Нікольського та Мангушського районів.

Запрошуємо Членів Ради регіонального розвитку Мангушського району та ініціативних осіб, які проживають у Мангушському районі, мають прогресивний погляд та бажають вкласти свій внесок в розвиток району та всієї України взяти участь в спільному засіданні Рад регіонального розвитку Волноваського, Нікольського та Мангушського районів у м. Волноваха.      

Відділ економіки райдержадміністрації

           2-43-62


Засідання робочої групи з питань соціальної єдності та громадської безпеки

 

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що 13 листопада 2018 року о 13-00 відбудеться засідання  Робочої групи з питань соціальної єдності та громадської безпеки ПРООН, яке буде проводити спеціаліст програми ПРООН в Україні «Відновлення та розбудова миру» по напрямку «Громадська безпека та соціальна згуртованість»  Красківська Н.В.

На робочу зустріч запрошуються громадські активісти та члени недержавних організацій, представники районної ради та поліції.

Робоча група є діалоговою платформою для визначення напрямів відповідних проектних дій на основі залучення громади. Головною метою групи є мобілізація зусиль всіх зацікавлених сторін у розвитку інститутів громадянського суспільства в процесі зміцнення громадської безпеки та соціальноїєдності.

Робочі групи є інструментом залучення громадськості, який успішно застосовувався в партнерських громадах ПРООН протягом останніх двох років та наразіз апрацює в Мангушському районі. Як правило, до участі в групі залучаються представники громадських організацій, громадські активісти, представники молоді, жінок, вразливих груп, а також влади, силових структур, місцевих ЗМІ.

Коло потенційних питань, що розглядаються та можуть бути вирішені робочою групою, досить широке та індивідуальне для кожної громади.

Запрошуються всі зацікавлені прийняти участь у першій зустрічі, де буде більш детально висвітлено цілі та методи Програми розвитку ООН за напрямом посилення громадської безпеки та соціальної єдності і визначено формат Робочої групи в Мангушськомурайоні.

Засідання робочої групи  відбудеться в фойє Мангушського районного будинку культури (смт. Мангуш, проспект Миру, 71).

 

Відділ економіки райдержадміністрації 2-43-62


01 листопада 2018 року

 Про проведення Національної практичної конференції «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку»

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року у м. Краматорську проводиться національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

- аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

- визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

- надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

- презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у конференції запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств та профільних відомств, представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Місце проведення конференції - «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького).

Початок роботи конференції - о 10.00. Реєстрація учасників - з 9.00.

Запрошуємо представників малого і середнього підприємництва Мангушського району прийняти участь у конференції.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням:   http://bit.ly/2EAupT6.

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа - Бедзай Олег Миколайович).

                                                                                                            

                                                                                         Відділ економіки  Мангушської райдержадміністрації (2-43-62)                          


 

11 вересня 2018 року             

                                                                         

Конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Донецькою обласною державною адміністрацією 11 вересня 2018 року оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами)     -http://dn.gov.ua/do-uvagy-sub-yektiv-malogo-pidpryyemnytstva-15/ 

Заява - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Dodatok_zayava_grant-8.doc 

Перелік документів - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Perelik_dok_grant-4-2.docx 

Умови - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Umovi_grant_2018-2-1.docx 

Порядок - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Poryadok_dodatok-4-1.doc 

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул.

Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 10 жовтня 2018 року.

Проект заздалегідь необхідно узгодити з Мангушською районною державною адміністрацією та Мангушською районною  радою. Проекти, пов’язані із тваринництвом, переробкою тваринницької продукції і громадським харчуванням, будуть попередньо заслухані на засіданні районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

УВАГА – ПОПЕРЕДНЄ КОНСУЛЬТУВАННЯ  ТА  НАВЧАННЯ!

Щосереди з 10.00 до 13.00 в рамках роботи центрів розвитку підприємництва на базі Мангушського районного центру зайнятості проводяться тренінги щодо основ бізнес-планування за адресою: смт. Мангуш, вул. Тітова, 49а

Додаткова інформація за тел. (050) 623-80-08 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.

Запрошуємо суб’єктів малого підприємництва Мангушського району взяти участь у конкурсі!

                                                                                                                                                 Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                                                                                 (06297) 2-43-62


4 вересня 2018 року

Про проведення бізнес-форуму «Business4Women»

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що 20-21 вересня 2018 року  у місті Маріуполь  проходитиме бізнес-форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним  на базі Донецької  торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємниці та жінки-керівники підприємств Мангушського району, представниці малого та середнього бізнесу.

«Business4Women» – це майданчик для діалогу, обміну досвідом, пошуку точок дотику ділових жінок, представників органів влади, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань.


 Програма заходу насичена максимально корисною інформацією. Під час заходу провідні експерти й успішні підприємниці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу; розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, про високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками владних структур, бізнес-асоціацій та громадських обєднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

 Також на учасниць чекає багато нових корисних контактів та приємні моменти від організаторів. 
 
 Програмою форуму передбачено:
  20 вересня  2018 року – м. Маріуполь пр. Адмірала Луніна, 85, р-н «ВіМарко». Реєстрація учасників з  11-30. Початок о 12.00. Виступи та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель.
  21 вересня  2018 року – м. Маріуполь вул. Матросова, 5, Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського Державного Університету. Реєстрація учасників  з  9-30. Початок о 10.00. Воркшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство.

Участь у форумі є безкоштовною для відібраних 100 учасниць, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Попередня реєстрація та підтвердження участі у заході обов’язкові!  Реєстраційна формаhttps://form.jotformeu.com/81722461533352
 
 Детальна інформація за телефонами:
 Краматорськ: +38(050)4607779; +38(050)4714440; 
 Маріуполь: +38(067)6441023; +38(0629)523396 
  e-mail: business4women.ua@gmail.com 
 
                                                                                                                                         Відділ економіки райдержадміністрації


                       Запрошення на відкриття пам'ятника автору “Щедрика” Миколі Леонтовичу 

Донецьке регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців запрошує підприємців на відкриття пам'ятника автору “Щедрика” Миколі Леонтовичу, яке відбудеться 26 серпня о 17:30 у м. Покровську (Донецької обл.). 

В урочистостях візьмуть участь члени журі конкурсу хорів у м. Покровську (заплановано на грудень 2019 р.): Віце-президент Асоціації Хорів Європи (European Choral Association) Gábor Móczár (Угорщина); голова всеукраїнського хорового товариства ім. М.Леонтовича Олександр Тарасенко.

На відкритті пам’ятника заспіває дитячий хор “Щедрик” (м.Київ), лауреат міжнародних конкурсів у США, Канаді, Польщі та Італії. Автор скульптурної композиції - заслужений художник України, переселенець з Горлівки Петро Антип. Відкриття пам’ятника М. Леонтовичу у Покровську є частиною затвердженою ДонОДА регіональної  програми “Єдиний культурний простір Донеччини”.

Додаткова інформація за телефоном:    +380954116817