Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ

Донецька ОДА запрошує до відзначення Дня Державного Прапора України

23 серпня 2019 року о 09:00 у Краматорську біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбудеться урочисте підняття державного прапора України.

А о 09:25 на площі Миру пройде флешмоб за участю 240 військовослужбовців України, волонтерів та представників громадськості.

Запрошуємо мешканців, гостей міста та представників ЗМІ!
 

14.08.2019

Перший заступник Міністра у справах ветеранів України Григорій Галаган зустрінеться з громадськими організаціями, які опікуються проблемами учасників АТО/ООС

15 серпня 2019 року о 14.00 у приміщенні Донецької ОДА (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, 3-й поверх, зала засідань) відбудеться зустріч першого заступника Міністра у справах ветеранів України  Григорія Галагана, міських голів та представників структурних підрозділів облдержадміністрації з представниками громадських організацій, які опікуються проблемами учасників  АТО/ООС та сім’ями загиблих  учасників  АТО/ООС.

Запрошуємо представників ЗМІ! Просимо пройти акредитацію до 11:00 години 15 серпня 2019 року за телефоном 050 023 92 78.
-- 

З повагою,

департамент інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністраціїЗустріч з питань бджільництва

Відділ економіки Мангушської РДА повідомляє, що у вівторок 13 серпня 2019 року об 11:00 у будівлі Донецького державного університету управління (м. Маріуполь, вул. Аеродромна 7, аудиторія 104) відбудеться зустріч з консультантом по меду Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Запрошуються голови сільських та селищних рад на території яких розвивається бджільництво. Також запрошуються індивідуальні бджолярі.  

Телефон для довідок: 0960384556 - Артем Вівдіч«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

 

         16 серпня 2019 року з 9.00 до 11.00 по телефонам «Гарячої лінії» 06297) 2-30-52 на запитання громадян відповідатиме начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Долинський Сергій Іванович.

 

 

 

Запрошуємо на футбол

11 серпня о 18:00

ФК «Мангуш» смт.Мангуш - ФК «Альянс» с.Мелекіно 
Гра буде проходити в смт.Мангуш

ФК «Урзуф» с.Урзуф - ФК «Агробаза» с.Бердянське 
Гра буде проходити в с.Урзуф

ФК «Сільком» смт.Ялта - ФК «Зоря» с.Стародубівка 
Гра буде проходити в смт.Ялта

18 серпня о 18:00

ФК «Альянс» с.Мелекіно - ФК «Шлях» с.Покровське 
Гра буде проходити в с.Мелекіно

ФК «Агробаза» с.Бердянське - ФК «Мангуш» смт.Мангуш 
Гра буде проходити в с.Бердянське

ФК «Зоря» с.Стародубівка - ФК «Урзуф» с.Урзуф 
Гра буде проходити в с.Стародубівка

 

31.07.2019

Мангушське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області запрошує на роботу:

- завідувача сектору адміністративно-господарського забезпечення, організаційної роботи та документообігу  – 1 шт. одиниця;

- головного спеціаліста сектору по роботі зі страхувальниками  (на час відпустки працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 1 шт. одиниця.

 

Вимоги до кандидата - громадянство України, вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр, володіння державною мовою, стаж роботи за фахом від 1 до 3 років, обов’язковими є навички роботи з комп’ютерними програмами: MS Word, MS Excel, програмний комплекс «Фіндокументи».

  

За детальною інформацією звертатися до Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за адресою: смт. Мангуш, просп. Миру, 58/95 офіс 4, контактні телефони: (06297) 2-41-77, (097) 069 54 22, (099) 127 19 33. 31.07.2019

Порядок скасування заповіту нотаріусами України

Заповіт скасовується зокрема поданням відповідної заяви або посвідченням нового заповіту. Процедура скасування не зобов’язує громадянина звертатись саме до тієї держнотконтори (приватного нотаріуса) у якій відбулось посвідчення заповіту, тому здійснити першу можливо у будь якого нотаріуса України. Затвердженої форми заяви про скасування заповіту, як такої, не існує, але є загальні вимоги до порядку її складання.

Текст заяви повинен бути викладений зрозуміло, чітко, грамотно, не повинен мати підчисток, з дотриманням вимог чинного законодавства.

Перед підписанням документа нотаріус зобов’язаний забезпечити ознайомлення зі змістом заяви заповідача. Нотаріус перевіряє справжність підпису заповідача шляхом здійснення ним підпису у його присутності.

Мають місце випадки, коли громадянин внаслідок фізичної вади, хвороби або іншої причини (наприклад, неписьменна) не може власноручно підписати документ, то за її дорученням у її присутності та в присутності нотаріуса цей документ може підписати інша особа, яка визначається заповідачем. За бажанням заповідача процедура підписання може відбутися  в присутності свідків, кількість яких повинна складати не менше двох. Свідками не можуть буди заінтересовані особи, члени сім'ї, близькі родичі спадкоємця та спадкоємці за заповітом.

Якщо фізична особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, має вади зору або з інших причин не має змоги самостійно прочитати документ, нотаріус уголос прочитує їй текст документа. У такому випадку присутність свідків повинна бути обов’язковою.

Важливо пам’ятати, що зазначені нотаріальні дії, як і інші, вчиняються після їх оплати, а також у передбачених законом випадках після сплати до бюджету податку з доходів фізичних осіб у день подачі нотаріусу всіх необхідних документів.

 


31.07.2019

Як і кому повідомити про корупційне правопорушення

 

Кожний українець принаймні раз в житті стикався з проявами корупції, які полягають у зловживанні владою або службовими повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди.  

Однак, поряд з використанням службових повноважень для власного збагачення, прикладами корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, які вчиняються посадовими особами є, зокрема: використання державного чи комунального майна або коштів в приватних інтересах; прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів; порушення обмеження щодо спільної роботи близьких осіб, а також, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; надання підлеглим незаконних доручень на користь своїх приватних інтересів чи інтересів третіх осіб.

Негайне інформування спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції про виявлені факти вчинення посадовими та службовими особами корупційних діянь є одним з ефективних механізмів боротьби з корупцією.  

До кола спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції згідно із Законом України «Про запобігання корупції» віднесені органи прокуратури, Національної поліції, Національне агентство з питань запобігання корупції, Національне антикорупційне бюро України. 

Також, звернутись з інформацією про вчинення корупційного діяння працюючим в будь-якому державному органі співробітником можливо до керівника або уповноваженого підрозділу (особи)  з питань запобігання  та виявлення корупції цього органу.  

Повідомити про корупцію можна як у телефонному режимі, так і через офіційні веб-сайти, надісланням листа на електронну пошту,  письмово у вигляді заяви або усно при особистому прийомі громадян керівником органу чи його уповноваженого підрозділу (особи) з питань запобігання та виявлення корупції. У повідомленні необхідно у довільній формі викласти всі відомі факти вчинення виявленого корупційного порушення та додати докази за наявності останніх. Воно повинно містити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, контактні дані заявника. Антикорупційним законодавством передбачена можливість повідомити про корупцію без зазначення авторства.

Якщо викладена у повідомленні інформація про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» знайде підтвердження, керівник відповідного органу повинен вжити заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності. У разі виявлення в діях правопорушника ознак кримінального або адміністративного правопорушення, інформуються спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції.  


31.07.2019

Що робити, коли існування громадського об’єднання більш не є актуальним

 

На сьогодні в Україні налічується понад 80 тисяч зареєстрованих громадських об’єднань. З часом деякі з них продовжують здійснювати активну діяльність, деякі змінюють формат діяльності, а хтось фактично припиняє своє існування.

Головний спеціаліст юстиції Донеччини Наталія Наконечна консультує, як правильно юридично оформити припинення громадського об’єднання.

Як свідчить практика, із загальної кількості зареєстрованих громадських об’єднань значна їх частина багато років не здійснює діяльність, водночас не реєструючи своє припинення. Така практика є хибною, особливо якщо це стосується громадського об’єднання зі статусом юридичної особи, оскільки організація фактично перебуває на обліку у відповідних державних органах та несе обов’язки, передбачені цивільним законодавством. Невиконання вимог, наприклад, щодо надання звітності тягне за собою застосування контролюючими органами відповідних санкцій..

Таким чином, якщо зареєстроване громадське об’єднання фактично не здійснює свою діяльність, варто офіційно зареєструвати припинення діяльності.

Державна реєстрація припинення громадського об’єднання зі статусом юридичної особи відбувається у два етапи.

На першому етапі приймається рішення про припинення громадського об’єднання. Оформляється протокол, в якому члени організації обов’язково визначають ліквідатора (ліквідаційну комісію) та строк заявлення кредиторами своїх вимог, який складає від двох до шести місяців. При цьому, протягом трьох днів з дня прийняття рішення необхідно подати документи для державної реєстрації.  

На другому етапі відбувається державна реєстрація припинення. Після закінчення визначеного строку заявлення вимог кредиторів  подається заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її ліквідації та довідка архівної установи про прийняття документів, що відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню. Державна реєстрація припинення відбувається за умови відсутності заборгованості у контролюючих органів та незавершених виконавчих проваджень.

Звертаємо увагу, що ліквідатору (ліквідаційній комісії) необхідно вжити всіх заходів для зняття з обліку громадського об’єднання в органах державної фіскальної служби та Пенсійного фонду України.

Процедура припинення діяльності є досить нескладною і варта того, щоб не накопичувати зобов’язання.

Закликаємо керівників громадських об’єднань, діяльність яких «поставлена на тривалу паузу», вирішити питання щодо припинення їх діяльності та звернутися до державних реєстраторів Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з вищезазначеними документами.

Нагадуємо, що в обласній юстиції працює «гаряча лінія», яка надає безкоштовні консультації з реєстраційних питань щодо громадських формувань: 0626442500, 0626417446. На нашому веб-сайті можна отримати зразки необхідних документів.   Юстиція відкрита для людей!25.07.2019

Навчальна програма 

з розвитку навичок підприємництва на сході України

 

 

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії проведе 40 бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва.

 

Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу і підвищення підприємницької активності ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей.  

 

Навчальний план п’ятиденної програми включає опрацювання наступної тематики:

 

День 1: Мотиви підприємництва та пошук бізнес-ідей для власної справи

День 2: Аналіз ринку. З чого почати. Організація власної справи. Бізнес-планування (Частина 1)

День 3: Організація власної справи. Бізнес-планування (Частина 2)

День 4: Основи продажів та просування бізнесу

День 5: Юридичні аспекти започаткування та ведення підприємницької діяльності

 

Участь в навчальній програмі передбачає детальну розробку щонайменше одного бізнес-плану кожним слухачем тренінгів на основі обраних бізнес-ідей. Кожному слухачеві буде надана можливість представити та захистити свій бізнес-проект перед групою та отримати зворотний зв’язок від тренерів-експертів.

 

Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «АйКю Холдинг» та високопрофесійна команда сертифікованих тренерів-експертів у сфері економіки, маркетингу, фінансів, що поєднують у викладанні академічний потенціал із знаннями практики українського  бізнесу.

 

Орієнтовна дата проведення навчання у смт. Мангуш 9 – 13 вересня 2019 року. Планується набрати групу 20 осіб.

 

Запрошуємо підприємців, внутрішньо переміщених осіб та мешканців Мангушського району прийняти участь у навчальній програмі.

 

Додатки:

 

Розсилка

 

Резюме

 

Програма тренінгу

 

 

Відділ економіки Мангушської РДА

(06297)2-43-6224.07.2019

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ  СТРАТЕГІЧНОЇ ЄКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

детального плану території для будівництва і експлуатації «Сонячної електростанції» на земельних ділянках державної власності на території Комишуватської сільської ради (за межами населеного пункту)

Мангушського району Донецьої області25 липня в Краматорську об 11:00 (вул. Олекси Тихого 6, 3-й поверх) відбудеться засідання колегіїоблдержадміністрації. На порядок денний винесені наступні питання:

1. Про стан впровадження медичної реформи на території Донецької області.

2. Про хід виконання у 2019 році регіональної програми "Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2021 роки".

3. Про стан виконання державної кадрової політики на території Донецької області та реалізацію основних завдань у цій сфері.

Акредитація за телефоном: 095 838 19 61 Світлана Петряєва.

Запрошуємо представників ЗМІ!Круглий стіл «Залучення представників інститутів громадянського суспільства до надання соціальних послуг»
24 липня у Краматорську відбудеться робоча зустріч у форматі круглого столу «Залучення представників громадянського суспільства до надання соціальних послуг». Участь у заході візьмуть представки структурних підрозділів Донецької ОДА, представники Краматорської міської ради,  Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради, БО «БФ «Карітас Краматорськ» та громадських організацій.

Зустріч проходитиме за адресою м. Краматорськ, вул. Південна, буд. 9. Початок об 11.00.Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

09 липня 2019 року о 15-00 у  приміщенні Мангушського районного будинку культури (смт. Мангуш, проспект Миру, 71) відбудеться чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

Запрошуємо представників громадськості, державних установ, органів місцевого самоврядування,  активних мешканців долучитися до заходу.                 В порядку денному – звіт Мангушського відділення поліції перед громадою.

Всіх бажаючих запрошуємо долучитися до спільної справи з пошуку скоординованих рішень по створенню безпечного середовища у нашому районі.

Відділ економіки райдержадміністрації11.06.2019

Презентація грантових  можливостей Проекту

USAID  "Демократичне врядування в Східній Україні"

 

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 14 червня 2019 року об 11-00 в  приміщенні Мангушської школи мистецтв (смт. Мангуш,  проспект Миру, 60)  відбудеться  презентація грантових  можливостей  Проекту USAID  "Демократичне врядування в Східній Україні".

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у 2018 році розпочало проект на підтримку демократичного управління та стійкості економіки на сході України. Новий проект розрахований на п'ять років, і його буде реалізовано в Донецькій і Луганській областях.

Проект "Демократичне врядування в Східній Україні" (жовтень 2018 – вересень 2023 рр)  має "сприяти зростанню суспільної впевненості і довіри між громадянами і органами влади на сході країни, що стане одним з інструментів досягнення ширшої мети USAID в сфері розвитку.

Детальніше про проект: https://www.prostir.ua/?grants=proekt-usaid-demokratychne-vryaduvannya-u-shidnij-ukrajini-oholoshuje-konkurs-kontseptsij-hrantovyh-proektiv&fbclid=IwAR0yI7jNv1P55Dq0vL1_hwGRqBWZBSsE7_mD-nssRVH0RPXrnor4MX-P1RU

Запрошуємо взяти участь в презентації Проекту представників сільських та селищних рад, комунальних підприємств, громадських організацій.

У разі зацікавленості необхідно заздалегідь зареєструватися у відділі економіки райдержадміністрації по тел.2-43-62.

 


12 червня з 10-00 години відбудеться черговий виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України

Шановні громадяни, 12 червня  2019 року з 10-00 години відбудеться черговий виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України.

За адресою: смт. Мангуш пр.-т Миру, 64, навпроти будівлі відділу освіти, для оформлення документів : реєстрація/переєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийняття запиту на отримання довідки про відсутність судимостей.Спільний прийом громадян Черниці Д.В. та Мицика В.П.

 

         10 червня 2019 року о 10.00 в приміщенні  райдержадміністрації відбудеться виїзний спільний прийом громадян Мицика Володимира Петровича,  директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Черниці Дмитра Васильовича, голови Мангушської райдержадміністрації.

 

Попередній запис здійснюється в громадській приймальні Мангушської райдержадміністрації (1 поверх) або за телефоном (06297)2-35-62 

04.06.2019

ІІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

 

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації інформує про початок проведення ІІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".


 До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес - ідею, студенти вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи, які проживають на території Донецької області у віці від 18 до 35 повних років у наступних номінаціях: «Виробництво»; «Сфера послуг»; «Сімейний бізнес».

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення, конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.
Конкурс буде проводитися у період 
з 1 березня по 19 вересня 2019 року.
Для участі у Конкурсі учасникам у термін ДО 6 вересня 2019 року необхідно надіслати заповнену електронну реєстраційну конкурсну заявку бізнес-ідеї за адресою:  http://bit.ly/2I43PjU

Оцінку пропозицій учасників та визначення переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможців у номінаціях буде нагороджено під час проведення заходів Донецької ТПП.
Нагородження відбудеться на Бізнес-форумі «Business4Women» 19 вересня 2019 року в м. Маріуполі.
Контактна особа: Іванова Наталля, тел. +380504714440, e-mail: business4women.ua@gmail.com, Казілова Аріна тел. +380504607779.У Києві відбудеться безкоштовний вебінар про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти

27 травня 2019 р. у Києві Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».

Кожен п’ятий підліток стикається з пропозиціями сексуального характеру саме від інтернет-знайомих. Однак це не означає, що дітям можна заборонити виходити в мережу. Не вийде! Цим ви тільки зруйнуєте довірливі взаємини. Натомість ми пропонуємо дорослим вивчити проблему, а дітей навчити правил безпеки, які будуть захищати краще за будь-які обмеження.

За годину вебінару ви почуєте про те, як бути уважними батьками для дитини в період стрімких підліткових змін, та отримаєте відповіді на запитання:

Що таке зваблення в мережі?

Яку тактику використовують спокусники?

Чому підлітки часто стають легкою мішенню зловмисника?

Як поводитися батькам, аби вберегти дитину від ризиків?

Що може свідчити про те, що ваша дитина потрапила в небезпеку?

Куди звертатися по допомогу?

Спікерка: Уляна Долиняк, тренерка, психотерапевт, директор Центру Педагогіки травми.

Для участі потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://is.gd/y7Jj3w.

Пишіть нам на адресу cwbf@ccf.kiev.uaКонкурс на отримання гранту в рамках офіційної допомоги Республіки Болгарія

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрація повідомляє, що Міністерство закордонних справ Болгарії через Посольство Республіки в Києві оголосило конкурс проектів, які будуть реалізовані за допомогою гранту в рамках офіційної допомоги Республіки Болгарія.

Пріоритетні напрямки та напрямки реалізації проектів на території України:

–    підтримка навчальних закладів, у тому числі шляхом підвищення якості освіти дітей з інвалідністю та особливими потребами;
 –    збереження культурного різноманіття шляхом сприяння міжкультурному діалогу, культурному обміну та реконструкції культурних центрів;
 –    сприяння розвитку підприємництва шляхом посилення спроможності державних та місцевих інституцій, що підтримують розвиток малого та середнього бізнесу.
 –    сприяння свободі ЗМІ та плюралізму.

Сума грантів - від 5 тисяч до 270 тисяч болгарських левів (76 тис. грн. –    3 млн. грн.).

Для участі у грантовому конкурсі треба заповнити анкету болгарською мовою або анкету англійською.
 Всі проекти повинні бути подані до 28 червня 2019 р. на електронну адресу посольства: 
embassy.kiev@mfa.bg

Більш детально про проект можна дізнатися за посиланням.

Пропонуємо взяти участь у конкурсі на отримання гранту та підготувати відповідні проекти, які спрямовані на покращення соціально-економічного становища району.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62ФОРУМ БІЗНЕС- І ІТ-ЛІДЕРІВ

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрація повідомляє, що українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, буде проведено наймасштабнішу бізнес-подію цього літа – Форум бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

• #accelerate  ―  стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

• #thecustomer  ―  кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

• #transformation  ―  способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

• #everyone-a-developer  ―  епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

• #process-excellence  ―  передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

• #tech-point  ―  як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

• #how-to  ―  практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

• #best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

• #it-ecosystem  ―  знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

• #braindates  ―  клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

 

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62

 Центр надання адміністративних послуг інформує:

15 травня  поточного року відбувся  черговий  виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України за адресою: смт. Мангуш пр-т Миру, 64. Громадянам нашого району були надані  наступні послуги: реєстрація/переєстрація транспортного засобу, заміна посвідчення водія, прийняття запиту на отримання довідки про відсутність  (наявність) судимостей.

Наступний прийом відбудеться 12 червня 2019 року.

 


Спільний прийом громадян Мурзи Г.В. та Мицика В.П.

     20 травня 2019 року о 10.00 в приміщенні  райдержадміністрації відбудеться виїзний спільний прийом громадян Мицика Володимира Петровича,  директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Мурзи Галини Вікторівни, в.о. голови Мангушської райдержадміністрації.

 

      Попередній запис здійснюється в громадській приймальні Мангушської райдержадміністрації (1 поверх) або за телефоном (06297)2-35-62

 Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

 

15 травня 2019 року о 9-00 у Мангушському районному будинку культури (смт. Мангуш, проспект Миру, 71) відбудеться чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

Запрошуємо представників громадськості, державних установ, органів місцевого самоврядування,  активних мешканців долучитися до заходу. В порядку денному – звіт Мангушського відділення поліції перед громадою.

Всіх бажаючих запрошуємо долучитися до спільної справи з пошуку скоординованих рішень по створенню безпечного середовища у нашому районі.

Відділ економіки райдержадміністрації

 Відкриття виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»

8 травня у Краматорську на площі Миру о 14.00 відбудеться відкриття виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку та дізнатись про те людське, що нездатна знищити жодна система. Про небайдужий погляд, розказану казку, простягнуту руку, розділений окраєць хліба. Про силу волі, віри і любові. Про перемогу надії. Про тріумф людини.Конкурс ПРООН

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує грант на розвиток груп взаємодопомоги на сході України

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 12:00 17 травня 2019 року.

Для отримання довідкової інформації щодо проекту звертайтесь, будь ласка, за електронною адресою grants.ua@undp.org з темою повідомлення «RPP-2019-3: Створення, розвиток та підтримка діяльності груп само/взаємодопомоги в Донецькій області або Луганській області», але не пізніше ніж за 48 годин до часу закриття прийому аплікаційного пакету.

Подробиці за посиланням:  http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/UN-RPP-announces-a-call-to-create-mutual-support-groups-in-e-Ukraine/?fbclid=IwAR1rCIyRV0RYY3oWU8IaYebnJlRe6Ip5RdWX9FFdDrMpeXJVWq_mU5BczVo
 Інформаційного сервісу «Е-ДОВІДКА

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє про запровадження інтерактивного консультаційно-інформаційного сервісу «Е-ДОВІДКА», аналогів якого не існує на жодному офіційному веб-ресурсі органів влади. Унікальність сервісу полягає в оперативному, логічному та ефективному забезпеченні доступу громадян до інформації з питань, що їх найбільше цікавлять та турбують.

Дієвість та ефективність, інтуїтивний покроковий алгоритм сервісу відкриває доступ до майже півтисячі типових роз’яснень норм законодавства, база яких постійно оновлюється. Додаткові функції сервісу передбачають можливість звернутись до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, контактні дані яких наведені у доступному форматі.

Крім того, існує можливість подати запит або звернення, заповнивши онлайн-форму.

Скористатись сервісом «Е-ДОВІДКА» можливо на офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації: https://dn.gov.ua/ua.від 21.04.2019р.

Долучайтесь до розробки Стратегії розвитку Донеччини!

Відділ економіки Мангушськоїрайдержадміністрації  інформує, що в області починаючи з січня 2019 року розпочато роботу щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

Департамент економіки облдержадміністрації прагне зробити цей процес максимально відкритим та врахувати інтереси більшості мешканців області, у зв’язку  з цим облдержадміністрацією спільно з представниками бізнесу, науки та міжнародних організацій розроблено опитувальну анкету з метою виявлення проблем, що турбують населення та визначення пріоритетів для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.

Запрошуємо мешканців Мангушського району долучитися до розробки Стратегії та заповнити електронну версіюанкети  за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFL-hwxEd8ThyBAl_kfWDL4aGhlPvDBAmoDuPxB_ibl0AlQ/viewform 

Просимо приділити кілька хвилин та відповісти на питання цієї анкети.

Це допоможе означити проблеми, що турбують населення, а також визначити пріоритети для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.

Відділ економіки райдержадміністрації  2-43-62Шановні громадяни!

13 квітня 2019 року з 10-00 години  відбудеться  черговий  виїзний прийом мобільного сервісного центру МВС України.

За адресою: смт. Мангуш пр.-т Миру, 64, навпроти будівлі відділу освіти, для оформлення  документів : реєстрація/переєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийняття запиту на отримання довідки про відсутність судимостей.


Проведення конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019"

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації запрошує керівників малих підприємств, підприємців-фізичних осіб району та переможців проекту «Український донецький куркуль» прийняти участь у конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2019».

Протягом декількох останніх років стало традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого та середнього бізнесу Донецької регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року №120/5-19, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019»

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва та в економічному середовищі області.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1.  «Підприємець року в галузі промисловості»;

2.  «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

3.  «Підприємець року в галузі торгівлі»;

4.  «Підприємець року в галузі послуг»;

5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);

6.  «Підприємець  року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій»;

7.  «Start-Up року»;

8.  «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

9.  «За активну підтримку малого бізнесу».

10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»  - переможці конкурсу на надання фінансової підтримки на реалізацію проектів (може приймати участь по одному учаснику з міста/району/ОТГ).

У  конкурсі  беруть  участь  повнолітні  громадяни  України,  які  є власниками  малих  підприємств  не  менше  2  років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці - фізичні  особи,  що  зареєстровані  у  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та  громадських  формувань у Донецькій області.

Бажаючим прийняти участь у конкурсі необхідно надати до 10 травня 2019 року до відділу економіки райдержадміністрації (кабінет 214) наступні документи:

  • анкета - заява (додаток №1);
  • рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи, який вважається дійсним за умови заповнення виключно усіх розділів профілю (додаток №2);
  • письмова  рекомендація  - характеристика  від  райдержадміністрації, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально - економічного розвитку району);
  • копію  витягу  з  Державного  реєстру про  державну  реєстрацію  підприємства  або підприємця-фізичної  особи  (можливо  надання  копії  витягу з  Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
  • копії  документів,  що  підтверджують  особу  кандидата  (паспорт)  та  його досягнення  (дипломи,  статті,  відзнаки,  а  також  інформація  про  фестивалі,  форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
  • 2 фотокартки.

Запрошуємо керівників малих підприємств, приватних підприємців та переможців проекту «Український донецький куркуль» прийняти участь у Одинадцятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2019»!

Більш детальну інформацію про конкурс Ви можете отримати у відділі економіки райдержадміністрації за адресою: смт. Мангуш, проспект Миру, 72, кабінет №214.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297) 2-43-62


ЗАПРОШУЄМО НА ЯРМАРКУ

У неділю 31 березня 2019 року  в смт. Мангуш на площі біля районного будинку культури  буде проведена продовольча ярмарка  із залученням сільськогосподарських, харчових та переробних виробників, представників торгівлі, а також переможців програми «Український донецький куркуль».  Початок  о 08-00.

 Фермери, підприємці в галузі торгівлі та сфери послуг можуть отримати грант до 5 тисяч євро

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє що Міжнародна організація з міграції пропонує власникам

бізнесу отримати гроші на розширення своєї справи.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту “Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” пропонує підприємцям взяти участь у тренінгах з масштабування власного бізнесу і отримати грант до 5000 євро, повідомляє “Бізнес-схід” з посиланням на сайт МОМ. 

Грант можуть отримати підприємці, які займаються сільським господарством, наданням послуг або торгівлею. Валовий дохід за 2018 рік має складати не менше 300 000 гривень. Заявник має сам керувати різнемо або бути залученим до цього процесу.

За участь у цій програмі представник бізнесу зобов’язаний взяти на роботу одного працівника.

Підприємці, які раніше отримували гранти від МОМ і показали результати зростання свого бізнесу, також можуть надсилати заявки.

Пропонуємо розглянути можливість участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу і отримати грант до 5000 євро.

Заявки на участь приймаються до 14 квітня 2019 року включно.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://bizshid.com/news/1071-grant-fermeri-pidpriemtsi-v-galuzi-torgivli-ta-sferi-poslug-mozhut-otrimati-do-5-tisyach-evro?fbclid=IwAR02LkmZFEvuWX6V9CBQzoJeh7gPUpgGBvCbyOnktpdg8rzYKYsTP3yFJKU 

Учасники з Донецької області можуть подавати свої заявки на пошту kram.czvl@gmail.com , тел. для довідок -  0995390023.

Відділ економіки Мангушської РДА

(06297)2-43-62


27 березня буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення 

27 березня з 14:00 до 14:30 Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної  мережі. Рід час планової технічної перевірки зберігати спокій та продовжувати свої справи.


Грантовий конкурс за напрямками громадська безпека, соціальна згуртованість та доступ до правосуддя для неурядових організацій Донецької та Луганської областей

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошено Конкурс малих грантів для неурядових організацій Донецької та Луганської областей. 

Метою конкурсу є сприяння досягненню таких цілей, як зміцнення особистої та громадської безпеки, підтримка ініціатив, спрямованих на посилення соціальної згуртованості в громадах, та покращення доступу до правосуддя, в першу чергу в районах, що найбільше постраждали від конфлікту на сході України.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/grants-community-security-social-cohesion-access-to-justice/.

Запрошуємо громадські організації та благодійні організації Мангушського району взяти участь у конкурсі.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62