Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що  Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Оголошення  про проведення конкурсного відбору розміщено 14 січня 2019 року на офіційному веб-сайті Донецької облдержадміністрації https://dn.gov.ua/ua/news/provedennya-poperednogo-konkursnogo-vidboru-investicijnih-program-i-proektiv-regionalnogo-rozvitku-shcho-mozhut-realizovuvatisya-u-2020-roci


Вебінар для розробників регуляторних актів

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що на виконання пункту 2.3 Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.05. 2018 року №292-р, 31 січня 2019 року о 15-00 год. заплановано проведення вебінару з метою сприяння застосуванню розробниками проектів регуляторних актів он-лайн сервісу для підготовки рішення щодо проведення аналізу регуляторного впливу регуляторного акта та тесту малого підприємництва.

Запрошуємо розробників регуляторних актів, а також суб’єктів підприємництва приєднатися до участі у вебінарі за посиланням: https://zoom.us/j/766923411.

У разі виникнення питань звертайтеся до контактної особи Мінекономрозвитку Блажкун Тетяни Дмитрівни за тел.(044)596-68-29 або електронною поштою biashkun@me.gov.ua.


Про започаткування нового формату Програми“Fit for Partnership with Germany

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації інформує про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (далі – Програма) економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4,0.

 

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

Зокрема, за напрямами:

 • діджіталізація підприємств та виробництва;
 • роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
 • адитивне виробництво (3D-друк);
 • нові матеріали;
 • масова кастомізація;
 • беспілотний транспорт - автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві; 
 • смарт фармінг;
 • смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
 • інтернет речей та послуг;
 • комунікації та зв’язок;
 • Big Data;
 • Блокчейн;
 • робота з інформацією;
 • штучний інтелект.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2-mp/.

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з  міжнародного співробітництва та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи

Програми, їх перелік розміщено за посиланням:  https://ukraine.managerprogramm.de/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8/. 

Умови участі у Програмі за телефоном +38(050)7348280, E-mail: 2399200@gmail.com. Контактна особа з боку облдержадміністрації пані Вікторія Власова.     

 

 Відділ економіки райдержадміністрації

 


Спільне засідання Рад регіонального розвитку Мангушського, Нікольського та Волноваського районів

 

06.12.2018 року Президент України видав указ №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади», в якому поставлена задача розробити та затвердити Плани перспективного розвитку районів до 2021 року 

У листопаді 2018 року вже відбулись засідання Рад регіонального розвитку у м. Києві, м. Харкові та м. Краматорську.

У Мангушському районі районна Рада регіонального розвитку створена згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 05.12.2018 року №761 «Про утворення Ради регіонального розвитку Мангушського району». До складу районної Ради регіонального розвитку увійшли близько 50 осіб. Також 05 грудня 2018 року головою райдержадміністрації затверджено графік проведення засідань Ради регіонального розвитку Мангушського району та обговорень перспективних планів розвитку району на 2019-2021 роки.

У суботу 22 грудня 2018 року об 11-00 у місті Волноваха в районному центрі культури і дозвілля за участю голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Куця О.І. та народного депутата України Лубінця Д.В. відбудеться спільне засідання Рад регіонального розвитку Волноваського, Нікольського та Мангушського районів.

Запрошуємо Членів Ради регіонального розвитку Мангушського району та ініціативних осіб, які проживають у Мангушському районі, мають прогресивний погляд та бажають вкласти свій внесок в розвиток району та всієї України взяти участь в спільному засіданні Рад регіонального розвитку Волноваського, Нікольського та Мангушського районів у м. Волноваха.      

Відділ економіки райдержадміністрації

           2-43-62


Засідання робочої групи з питань соціальної єдності та громадської безпеки

 

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що 13 листопада 2018 року о 13-00 відбудеться засідання  Робочої групи з питань соціальної єдності та громадської безпеки ПРООН, яке буде проводити спеціаліст програми ПРООН в Україні «Відновлення та розбудова миру» по напрямку «Громадська безпека та соціальна згуртованість»  Красківська Н.В.

На робочу зустріч запрошуються громадські активісти та члени недержавних організацій, представники районної ради та поліції.

Робоча група є діалоговою платформою для визначення напрямів відповідних проектних дій на основі залучення громади. Головною метою групи є мобілізація зусиль всіх зацікавлених сторін у розвитку інститутів громадянського суспільства в процесі зміцнення громадської безпеки та соціальноїєдності.

Робочі групи є інструментом залучення громадськості, який успішно застосовувався в партнерських громадах ПРООН протягом останніх двох років та наразіз апрацює в Мангушському районі. Як правило, до участі в групі залучаються представники громадських організацій, громадські активісти, представники молоді, жінок, вразливих груп, а також влади, силових структур, місцевих ЗМІ.

Коло потенційних питань, що розглядаються та можуть бути вирішені робочою групою, досить широке та індивідуальне для кожної громади.

Запрошуються всі зацікавлені прийняти участь у першій зустрічі, де буде більш детально висвітлено цілі та методи Програми розвитку ООН за напрямом посилення громадської безпеки та соціальної єдності і визначено формат Робочої групи в Мангушськомурайоні.

Засідання робочої групи  відбудеться в фойє Мангушського районного будинку культури (смт. Мангуш, проспект Миру, 71).

 

Відділ економіки райдержадміністрації 2-43-62


01 листопада 2018 року

 Про проведення Національної практичної конференції «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку»

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року у м. Краматорську проводиться національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

- аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

- визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

- надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

- презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у конференції запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств та профільних відомств, представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Місце проведення конференції - «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького).

Початок роботи конференції - о 10.00. Реєстрація учасників - з 9.00.

Запрошуємо представників малого і середнього підприємництва Мангушського району прийняти участь у конференції.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням:   http://bit.ly/2EAupT6.

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа - Бедзай Олег Миколайович).

                                                                                                            

                                                                                         Відділ економіки  Мангушської райдержадміністрації (2-43-62)                          


 

11 вересня 2018 року             

                                                                         

Конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Донецькою обласною державною адміністрацією 11 вересня 2018 року оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами)     -http://dn.gov.ua/do-uvagy-sub-yektiv-malogo-pidpryyemnytstva-15/ 

Заява - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Dodatok_zayava_grant-8.doc 

Перелік документів - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Perelik_dok_grant-4-2.docx 

Умови - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Umovi_grant_2018-2-1.docx 

Порядок - http://dn.gov.ua/wp-content/uploads/Poryadok_dodatok-4-1.doc 

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул.

Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 10 жовтня 2018 року.

Проект заздалегідь необхідно узгодити з Мангушською районною державною адміністрацією та Мангушською районною  радою. Проекти, пов’язані із тваринництвом, переробкою тваринницької продукції і громадським харчуванням, будуть попередньо заслухані на засіданні районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

УВАГА – ПОПЕРЕДНЄ КОНСУЛЬТУВАННЯ  ТА  НАВЧАННЯ!

Щосереди з 10.00 до 13.00 в рамках роботи центрів розвитку підприємництва на базі Мангушського районного центру зайнятості проводяться тренінги щодо основ бізнес-планування за адресою: смт. Мангуш, вул. Тітова, 49а

Додаткова інформація за тел. (050) 623-80-08 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.

Запрошуємо суб’єктів малого підприємництва Мангушського району взяти участь у конкурсі!

                                                                                                                                                 Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                                                                                 (06297) 2-43-62


4 вересня 2018 року

Про проведення бізнес-форуму «Business4Women»

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що 20-21 вересня 2018 року  у місті Маріуполь  проходитиме бізнес-форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним  на базі Донецької  торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємниці та жінки-керівники підприємств Мангушського району, представниці малого та середнього бізнесу.

«Business4Women» – це майданчик для діалогу, обміну досвідом, пошуку точок дотику ділових жінок, представників органів влади, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань.


 Програма заходу насичена максимально корисною інформацією. Під час заходу провідні експерти й успішні підприємниці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу; розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, про високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками владних структур, бізнес-асоціацій та громадських обєднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

 Також на учасниць чекає багато нових корисних контактів та приємні моменти від організаторів. 
 
 Програмою форуму передбачено:
  20 вересня  2018 року – м. Маріуполь пр. Адмірала Луніна, 85, р-н «ВіМарко». Реєстрація учасників з  11-30. Початок о 12.00. Виступи та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель.
  21 вересня  2018 року – м. Маріуполь вул. Матросова, 5, Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського Державного Університету. Реєстрація учасників  з  9-30. Початок о 10.00. Воркшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство.

Участь у форумі є безкоштовною для відібраних 100 учасниць, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Попередня реєстрація та підтвердження участі у заході обов’язкові!  Реєстраційна формаhttps://form.jotformeu.com/81722461533352
 
 Детальна інформація за телефонами:
 Краматорськ: +38(050)4607779; +38(050)4714440; 
 Маріуполь: +38(067)6441023; +38(0629)523396 
  e-mail: business4women.ua@gmail.com 
 
                                                                                                                                         Відділ економіки райдержадміністрації 2-43-62

                           


                       

                       Запрошення на відкриття пам'ятника автору “Щедрика” Миколі Леонтовичу 

Донецьке регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців запрошує підприємців на відкриття пам'ятника автору “Щедрика” Миколі Леонтовичу, яке відбудеться 26 серпня о 17:30 у м. Покровську (Донецької обл.). 

В урочистостях візьмуть участь члени журі конкурсу хорів у м. Покровську (заплановано на грудень 2019 р.): Віце-президент Асоціації Хорів Європи (European Choral Association) Gábor Móczár (Угорщина); голова всеукраїнського хорового товариства ім. М.Леонтовича Олександр Тарасенко.

На відкритті пам’ятника заспіває дитячий хор “Щедрик” (м.Київ), лауреат міжнародних конкурсів у США, Канаді, Польщі та Італії. Автор скульптурної композиції - заслужений художник України, переселенець з Горлівки Петро Антип. Відкриття пам’ятника М. Леонтовичу у Покровську є частиною затвердженою ДонОДА регіональної  програми “Єдиний культурний простір Донеччини”.

Додаткова інформація за телефоном:    +380954116817


Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги»

Мангушська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» згідно ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня    2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», на виконання розпоряджень голови Мангушської райдержадміністрації від 24 липня 2018 року № 267 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги», від 13 серпня 2018 року № 283 «Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

         Найменування та місцезнаходження комунальної установи:

Комунальне некомерційне підприємство «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги», 87400, Донецька обл., Мангушський район, селище міського типу Мангуш, вулиця Поштова, будинок 22

Напрямки діяльності: коди КВЕД 86.10 ДІЯЛЬНІСТЬ ЛІКАРНЯНИХ ЗАКЛАДІВ.

Комунальне некомерційне підприємство «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» – є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України, а також вживає заходів із профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Підприємство створене за рішенням Мангушської районної ради від 28 березня 2018 року № 7/28-485 відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» шляхом перетворення Комунального закладу «Мангушський центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Підприємство є правонаступником усього майна, всіх  прав  та  обов’язків   Комунального  закладу «Мангушський центр первинної  медико-санітарної  допомоги».
          Підприємство створене на базі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Мангушського району Донецької області.
          Засновником  Підприємства є Мангушська  районна  рада. Уповноваженим органом управління є Мангушська районна державна адміністрація.

Статут та структура комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» (додаються).

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» складають:

КВЕД 86.10 ДІЯЛЬНІСТЬ ЛІКАРНЯНИХ ЗАКЛАДІВ.

Загальний фонд – 2 528,00 тис. грн

Спеціальний фонд – 4000,00 грн.

Контракт з керівником комунального закладу укладається строком на 3 роки.

Головний лікар звітує про результати роботи закладу за відпрацьований рік щорічно на черговій сесії районної ради у січні місяці поточного року. За результатами звіту та в інших випадках контракт може бути розірваний з ініціативи районної ради у разі:

- систематичного невиконання головним лікарем без поважних причин обов’язків, покладених на нього цим контрактом;

- систематичного порушення вимог чинного законодавства з питань охорони праці, пожежної безпеки  за поданням посадових осіб державного нагляду за охороною праці та пожежної безпеки;

- неодноразового звернення до райдержадміністрації трудового колективу комунального закладу стосовно порушень головним лікарем своїх обов`язків;

- невиконання (часткового невиконання) програм розвитку комунального закладу, що розглядалися на засіданні конкурсної комісії;

- одноразового грубого порушення головним лікарем законодавства;

- невиконання обов’язків, передбачених контрактом, в результаті чого для закладу охорони здоров’я настали значні негативні наслідки (понесені збитки, виплачено штрафи тощо);

- недотримання головним лікарем трудового, фінансового та бюджетного законодавства;

- неподання у встановлений термін на затвердження (погодження) планових показників при плануванні бюджету на наступний рік;

- неподання квартальної та річної звітності (в т.ч. фінансової);

- незабезпечення виконання в установлені строки вимог контролюючих органів;

- невиконання або часткове невиконання посадової інструкції головного лікаря, що є невід’ємним додатком до контракту.

Оплата праці керівника закладу: посадовий оклад (без категорії) 4546,00 грн., підвищується з урахуванням кваліфікаційної категорії. За рішенням органу управління встановлюються надбавки та премії у відповідності до чинного законодавства.

Строки і місце приймання заяв на участь у конкурсі, номер телефону для довідок та адреса електронної пошти: заяви приймаються до 12 вересня 2018 року за адресою: 87400, Донецька область, Мангушський р-н, смт Мангуш просп. Миру, 72, тел (06297) 2-44-62, (06297) 2-34-62)

e-mail: per.a@dn.gov.ua

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (учасники конкурсного відбору подають проекти програми розвитку комунального закладу на п’ять років, які повинні містити план розвитку закладу, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників, залучення інвестицій тощо. Комісія заслуховує на своєму засіданні конкурсну пропозицію учасника конкурсу);

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у  діях  особи конфлікту інтересів  згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Вимоги до претендентів:

 – громадянство України;

– повна вища освіта (магістр, спеціаліст) за напрямом підготовки «Медицина»;

– післядипломна спецiалiзацiя за фахом «Органiзацiя i управління охороною здоров’я». Квалiфiкацiйна категорiя за лікарською спецiальнiстю та за фахом «Органiзацiя управління охороною здоров’я»;

– стаж роботи за лікарською спецiальнiстю – не менше 7 років, та за фахом «Органiзацiя i управління охороною здоров’я» – не менше 3 років;

– вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інші законодавчі та нормативно-правові акти);

– здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

– високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

За рішенням конкурсної комісії претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

неподання ним необхідних документів;

його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;

наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Претенденти, допущені до участі в конкурсі, є його учасниками. Про прийняте конкурсною комісією рішення претенденти та учасники повідомляються секретарем конкурсної комісії протягом трьох робочих днів з дня проведення засідання з розгляду документів.

 

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

1) подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

2) надіслання їх поштою після закінчення строку подання;

3) надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Інформація про місце та дату проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Мангушської районної державної адміністрації.

Додаткові матеріали


Проведення навчальної зустрічі з підвищення знань та навичок роботи в електронній системі «Прозорро. Продажі».

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації запрошує членів тендерних комітетів або уповноважених осіб прийняти участь у навчальній зустрічі з підвищення знань та навичок роботи в електронній системі «Прозорро. Продажі».

Навчальна зустріч буде проведена у четвер 16 серпня 2018 року о 12.30 в залі засідань Мангушської районної ради (смт. Мангуш, проспект Миру, 72, третій поверх).

Заняття проведуть менеджер проекту «Публічні аукціони» торгівельного майданчика Zakupki.Prom.ua Інна Бойко та тренер з публічних закупівель Тетяна Меркулова.

В ході проведення зустрічі будуть розглянуті наступні питання:

 • що можна продавати?
 • через  які «канали» реалізовувати майно?
 • як формувати оголошення?
 • який порядок проведення торгів?
 • який порядок визначення переможця?
 • коли «торги не відбулися»?
 • чи є особливості проведення електронних  торгів з оренди майна (активів)?
 • порядок розрахунків та інші.

 

Відділ економіки райдержадміністрації


Конкурс про відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області

Міністерство соціальної політики України 30 липня 2018 року оголосило конкурс про відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, які реалізовуватимуться за рахунок коштів державного бюджету https://www.msp.gov.ua/news/15673.html .

У конкурсному відборі можуть брати участь проекти, які відповідають завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №385, Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. №1071.

Проекти, що подаються для участі у конкурсному відборі, мають відповідати вимогам, викладеним у додатку до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку заходів зі створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2018.

Замовником проекту може бути районна держадміністрація, виконавчий орган міської ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади Донецької області, в управлінні яких перебуває інфраструктурний соціальний об’єкт Донецької області, що потребує відновлення або модернізації.

Оцінка проектів здійснюється за Критеріями оцінювання проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затвердженими наказом Мінсоцполітики від 18.07.2018 №1028, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.07.2018 за №855/32307.

Для участі в конкурсі замовник проекту подає Мінсоцполітики в електронній і паперовій формі такі документи:

1)   заяву про участь у конкурсному відборі проектів, яка повинна містити відомості про замовника проекту (найменування, місцезнаходження, код згідно з ЄДРПОУ, електронну адресу, номер телефону відповідальної особи, ім’я, прізвище, посаду керівника);

2)   проект, оформлений згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 №454 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/454-2018-%D0%BF.

Документи, які подаються для участі в конкурсі, підписуються керівником замовника проекту і скріплюються його печаткою (за наявності).

Замовник проекту відповідає за достовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в конкурсі.

Документи подаються до 18 год. 00 хв. 03 вересня 2018 року за адресою:     м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, каб. 1010А.

Телефон для довідок: 289-85-02; 287-38-55 e-mail: kostina@mlsp.gov.ua


Оголошення про формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги»

      Відділ управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до рішення Мангушської районної ради від 14 червня 2018 року № 7/29-506 «Про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги», розпорядження голови Мангушської райдержадміністрації від 24 липня 2018 року № 267 « Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги».

    З метою забезпечення прозорості  та відкритості прийняття рішення щодо головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» обраних на загальних зборах трудового колективу та представників громадськості. Конкурсна комісія у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного,Ю комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від  27 грудня 2017 року № 1094, та іншими нормативно-правовими актами. До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

 • представники органу управління;
 • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
 • представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур комісії конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Мангушський Центр первинної медико – санітарної допомоги» подаються до органу управління ( 87400, Донецька область, Мангушський р-н, смт Мангуш просп..Миру, 72 тел (06297)24462, (06297)23462) протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Для розгляду пропозицій необхідно подати:

 • заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам постанови КМУ від 27 грудня 2017 року №1094;
 • рішення повноваженого органу щодо делегування представника;
 • документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;
 • копію чинного Статуту, завіреного в установленому порядку.

Орган управління узагальнює пропозиції щодо кандидатур та приймає рішення про затвердження складу конкурсної комісії.


Конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє що Донецькою обласною державною адміністрацією 19 липня 2018 року оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами)     -    http://dn.gov.ua/do-uvagy-sub-yektiv-malogo-pidpryyemnytstva-9/

Заява - https://rada.info/upload/users_files/05420505/7aafcb41b8b5fc5d78b10988eb0029e6.doc

Перелік документів - https://rada.info/upload/users_files/05420505/416e725626e0fd823990dd9ee8a5d555.docx

Умови - https://rada.info/upload/users_files/05420505/f980117f16487f560553044289b5467b.docx

Порядок - https://rada.info/upload/users_files/05420505/268d8ed584e0f921550eb66e0566ea6b.doc

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 14 серпня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул.

Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 29 серпня 2018 року.

Проект заздалегідь необхідно узгодити з районною державною адміністрацією та районною  радою. Проекти, пов’язані із тваринництвом, переробкою тваринницької продукції і громадським харчуванням, будуть попередньо заслухані на засіданні районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

УВАГА – ПОПЕРЕДНЄ КОНСУЛЬТУВАННЯ  ТА  НАВЧАННЯ!

Щосереди з 10.00 до 13.00 в рамках роботи центрів розвитку підприємництва на базі міських та районних центрів зайнятості проводитимуться тренінги щодо основ бізнес-планування.

Більш детальну інформацію, контактні телефони та адреси центрів зайнятості Донецької області, можна знайти за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-centriv-zaynyatosti-doneckoyi-oblasti

За допомогою навчального відеоуроку, Ви можете скласти чіткий та ґрунтовний план презентації власної бізнес-ідеї. Прослухати та завантажити відеоконтент з рекомендаціями для складання бізнес-плану можна за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/novyna/rozrobleno-videoposibnyk-dlya-skladannya-biznes-planu

Щочетверга – відкрита консультаційна лінія «4Round» для представників малого та середнього бізнесу регіону, потенційних учасників програми «Український донецький куркуль». Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, які будуть доступні в он-лайн режимі (e-mail, мобільний зв’язок, Skype, Viber) протягом 1 години кожен четвер протягом місяця (час узгоджується додатково).

Час однієї усної консультації – 15-20 хв. Запит на консультацію подається через Google Form за адресою: http://bit.ly/2HHLCKS

 Додаткова інформація за тел. (050) 623-80-08 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.

Запрошуємо суб’єктів малого підприємництва Мангушського району взяти участь у конкурсі!

 

                                                                                Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                (06297) 2-43-62

 


Агрохолдинг HarvEast надає міні-гранти          

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Агрохолдинг HarvEast приймає заявки на конкурс міні-грантів «Моє село – зробимо кращим разом» сезону 2018-го року. Обсяги фінансування на 1 соціальний проект – до 70 тис. грн. Строк прийому заявок – до 20 липня 2018 р.

Учасники конкурсу міні-грантів у 2018 році:

 • ініціативні групи жителів сіл та селищ у зоні присутності HarvEast;
 • неприбуткові організації (громадські організації, благодійні фонди, спілки, асоціації тощо);
 • державні та комунальні заклади.

Тематика соціальних проектів: 

 • здоровий спосіб життя, спорт, наприклад: просвітницькі акції для підлітків та молоді, залучення до спорту дітей, молоді та старшого покоління, організація спортивного дозвілля тощо;
 • освіта, культура, творчість, наприклад: популяризація мистецтва (відеоквести, онлайн-проекти, лабораторії науково-технічної та прикладної творчості тощо, створення умов для проведення культурного дозвілля дітей, молоді (арт-проекти, арт-клуби); реконструкція/створення об’єктів, що мають культурну цінність);
 • соціальний захист, наприклад: проекти, спрямовані на системну роботу з незахищеними верствами населення (люди похилого віку, люди з особливими потребами, діти-сироти, діти-інваліди, діти з неблагополучних сімей, проблемні сім’ї, матері-одиначки тощо);
 • енергозбереження, екологія, наприклад: застосування енергоефективних та енергозберігаючих технологій; проекти, спрямовані на поліпшення екології в регіоні.

Умови проведення конкурсу міні-грантів:

Проект, поданий на конкурс, має передбачати його реалізацію спільними зусиллями жителів, органів місцевого самоврядування (сільських або селищних рад) та агрохолдингу HarvEast. Заявки приймаються за визначеною формою до 20 липня 2018 року.

Шаблон конкурсної заявки необхідно запросити у оргкомітеті конкурсу за електронною адресою project@harveast.com Телефони для довідок: (095) 292-44-66, (095) 292-31-16.

К участю у конкурсі міні-грантів приймаються проекти, повна реалізація яких можлива до 01.12.2018 року.

Конкурсний проект повинен включати в себе кошторис, відповідати одному чи декільком основним напрямкам конкурсу, мати соціальне значення та довгостроковий соціальний ефект.

Обсяги фінансування:

Максимальна сума фінансування за грантовим проектом-до 70 тис. грн. В виняткових випадках сума фінансування може бути змінена за рішенням оргкомітету конкурсу.

 

                               

                                                                                           

Заявка на участие в конкурсе мини-грантов

«Моё село – сделаем лучшим вместе»

Название проекта

 

Направление

 

Организация-заявитель

 

Юридический адрес

 

Фактический

адрес

 

Телефон

 

Е-mail

 

Web-страница организации

 

Руководитель организации

– заявителя

 

Телефон

 

Е-mail

 

Руководитель проекта

 

Телефон

 

Е-mail

 

Продолжительность

проекта

(кол-во месяцев)

 

Начало

проекта

хх/хх/хх

 

Окончание

проекта

хх/хх/хх

 

Запрашиваемая сумма, грн.

 

 

цифра

прописью

Собственный вклад сельского совета, грн.

 

 

цифра

прописью

Всего проект,

грн.

 

 

цифра

прописью

Организации-партнеры

 
           

 

 

 

(подпись руководителя организации)

(должность и Ф.И.О. руководителя организации)

 

 

(подпись руководителя проекта)

(Ф.И.О. руководителя проекта)

 

1) Краткое описание проекта

Кратко обобщить, кто будет выполнять проект, почему и кому нужен этот проект, каковы цель и задачи, что получится в результате, как проект будет выполняться, сколько времени он будет продолжаться, какая финансовая поддержка необходима.

2) Описание организации / инициативной группы жителей

Дата создания организации; Ф.И.О. руководителя; цели; задачи; число сотрудников и добровольцев; основные достижения и т.д.).

3) Постановка проблемы

В этом пункте необходимо кратко указать, почему организация считает этот проект важным для населенного пункта. Какую проблему проект может решить.

4) Достижение поставленных целей и план мероприятий*

В данном разделе описывается, как будут реализовываться цели и задачи проекта, кто будет осуществлять действия в рамках проекта, какие ресурсы будут использованы, как можно будет оценить результат проекта.

Также следует представить план-график выполнения запланированных мероприятий с указанием следующей информации: что и когда будет происходить, что в результате будет получено (с указанием количественных и качественных показателей). Рекомендуем воспользоваться приведенной ниже таблицей.

Мероприятия

Результаты

Исполнители/Участники

     
     
     
     
     

*Этот раздел нужно описать подробно.

5) Оценка результатов

Опишите те ожидаемые изменения в обществе, которые произойдут в результате выполнения проекта. Необходимо указать количественные и качественные показатели эффективности реализации проекта.

К количественным показателям можно отнести количество волонтерских часов, дней проведенных семинаров, количество обученных людей, количество высаженных деревьев и т.д.

К качественным результатам относятся изменения, которые способствовали изменению существующей ситуации. Такие показатели измеряются с помощью усних опросов, анкет, интервью, наблюдений. Например, изменилось отношение людей к ситуации/ проблеме; изменился уровень знаний участников проекта; изменилось взаимодействие между различными группами, принимающими участие в проекте, др.

6) Дальнейшее развитие проекта

Здесь необходимо указать, каким образом, вы видите продолжение проекта после завершения финансирования, предусматривается ли продолжение работ по проекту по окончанию срока действия мини-гранта.

Необходимо указать, каким образом, и за чей счет может в дальнейшем поддерживаться реализация проекта.

 

                                                      Бюджет проекта (предварительный)                                                                                                                                                       

(название проекта)

Укажите полную стоимость проекта. Бюджет должен быть составлен достаточно подробно и содержать расчет всех необходимых по проекту затрат.

В каждом конкретном случае в бюджет включаются те статьи расходов, которые требуются по проекту, т.е. некоторые из статей, приведенные ниже, могут не войти в бюджет, но могут быть добавлены некоторые новые.

Общая смета бюджета

Статья расходов

Запрашиваемая

сумма, грн.

Собственный

вклад, грн.

Всего,

грн.

 
 
 

Приобретение оборудования

00,00

00,00

00,00

 

Разработка проектно-инженерной документации

       

Аренда помещений, оборудования

       

Полиграфические расходы

       

Расходы на обучение участников

       

Оплата услуг сторонних организаций

       

Закупка материалов

       

Заработная плата привлеченных работников/ специалистов (включая налоги)

       

……..

       

ИТОГО:

00,00

00,00

00,00

 
 
 

Примечание: бюджетируется заработная плата и гонорары (включая налоги) только привлеченных специалистов. Заработная плата и гонорары (включая налоги) руководителя и команды проекта – личный вклад организации-заявителя.

 

                                                                          Бюджет проекта (уточнённый)                                                                                                                                             

(название проекта)

Уточненный бюджет проекта предоставляется после получения организацией одобрения проекта экспертной комиссией. Необходимо детализировать каждую статью расходов общей сметы бюджета.

Заработная плата и гонорары

привлеченных специалистов

Сотрудники и

привлеченные специалисты

(должность в проекте)

Сумма в месяц, грн.

Кол-во

месяцев

(дней, часов)

Запрашива

емая

сумма, грн.

Собствен

ный

вклад, грн.

Всего,

грн.

 
 
 
 
 
             
             

           

Всего:

           

Выплаты во внебюджетные фонды

       

ИТОГО по статье расходов «Заработная плата и гонорары» (включая налоги)

       

Основные прямые расходы

Аренда помещения и оборудования

 

Запрашиваемая

сумма, грн.

Собственный

вклад, грн.

Всего,

грн.

       
       

     

Всего:

     

Командировочные и транспортные расходы

 

Запрашиваемая

сумма, грн.

Собственный

вклад, грн.

Всего,

грн.

       
       

     

Всего:

     

 

Приобретение оборудования

 

Запрашиваемая

сумма, грн.

Собственный

вклад, грн.

Всего,

грн.

       
       

     

Всего:

     

Расходные материалы

 

Запрашиваемая

сумма, грн.

Собственный

вклад, грн.

Всего,

грн.

       
       

     

Всего:

     

Оплата услуг сторонних организаций

 

Запрашиваемая

сумма, грн.

Собственный

вклад, грн.

Всего,

грн.

       
       

     

Всего:

     

Другая статья общей сметы бюджета

 

Запрашиваемая

сумма, грн.

Собственный

вклад, грн.

Всего,

грн.

       
       

     

Всего:

     

Также необходимо приложить комментарии к бюджету с обоснованием необходимости расходов по статьям бюджета, использования оборудования, командировок, типографских расходов.

 

Приложения к заявке (только для организаций – юридических лиц)

Для заключения договора организации-победителю необходимо предоставить дополнительно заверенные копии следующих документов:

1) Справка банка об открытии счета организации (для бюджетных государственных и муниципальных организаций – справка об открытии внебюджетного счета);

2) Справка об отсутствии задолженностей по уплате налогов и страховых взносов в бюджет и внебюджетные фонды.

 

 

Відділ економіки райдержадміністрації

(06297) 2-43-62


Запрошуємо до співпраці громадян для здійснення волонтерської діяльності в роботі із засудженими до покарань не пов`язаних із позбавленням волі

Волонтер – це фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних з пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами:

 - сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації;

- сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально-корисної діяльності;

 - сприяння у реалізації пробаційних програм стосовно суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням;

 - участь у проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації;

 - участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;

 - участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації;

 - надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації;

  - участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів.                                                            

За детальною інформацією звертатися до Мангушського районного сектору з питань пробації за адресою: вул. Поштова,14, с.м.т. Мангуш, 87400, тел. (06297) 2-48-53

Во

 


Продовжено додатковий попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області до 03.08.2019 року

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що у зв’язку із внесенням змін до законодавчих актів, що стосуються питання державного фонду регіонального розвитку, які на теперішній час проходять погодження у відповідних центральних органах виконавчої влади, додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2019 році за рахунок кошів державного фонду регіонального розвитку (далі – кошти ДФРР), оголошений 01 червня 2018 року, продовжено до 13.00 години 03.08.2018 року включно (оголошення розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації за посиланням: http://dn.gov.ua/ogoloshennya-pro-prodovzhennya-provedennya-dodatkovogo-poperednogo-konkursnogo-vidboru-investytsijnyh-program-i-proektiv-regionalnogo-rozvytku-shho-mozhut-realizovuvatysya-u-2019-rotsi-za-rahunok-kosh/ )

Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (із змінами) (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0488-15).

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліку, встановленими Мінрегіоном України, в 3-х примірниках та обов’язково розміщуються на веб-порталі  http://dfrr.minregion.gov.ua/.

Звертаємо увагу заявників, що інвестиційні проекти повинні мати комплексний характер.

Документи надавати за адресою:

84313, м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, 4 поверх, кімната 5. (Департамент економіки облдержадміністрації).

 

Відділ економіки райдержадміністрації

(06297) 2-43-62

 


Створення закупівельних груп у Донецькій та Луганській областях

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) за фінансової підтримки Посольство Республіки Польща започатковує ініціативу зі створення закупівельних груп у Донецькій та Луганській областях, спрямовану на підвищення сталості та зрілості місцевих бізнесів.
 
Мета ініціативи — налагодження стійких контактів між підприємцями, посилення та розвиток компетенцій і бізнес-навичок, а також пошук шляхів забезпечення підприємців ресурсами, товарами та послугами за розумними ринковими цінами. Мова йде також про встановлення співпраці між підприємцями шляхом асоціації, співробітництва та створення галузевих та міжгалузевих закупівельних груп.

Більш детальна інформація за посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1p5OLSRTfkwCfmicMCi8y7yIihWzoV6J_

Реєстрація онлайн за посиланням https://goo.gl/a5rSbw 

Реєстрація для підприємців, бажаючих взяти участь в ініціативі, відкрита до 27 червня (до 17.00).

                                                                                                           Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                                          (06297) 2-43-62


Національний Форум розвитку МСБ 2018 «Час зростати!»

     Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з проектом FORBIZ  в рамках ініціативи EU4Business проводить 2-ий щорічний Національний Форум розвитку МСБ 2018 «Час зростати!» (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України ). Форум збере близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів та фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

    Формат передбачає насичену програму, яка складається з тематичних дискусійних панелей, присвячених питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.

   Характерною ознакою форуму буде проведення виставки програм та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ.

   Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу за наступними темами: Європейські програми Enterprise Europe Network та Erasmus for Young  Entrepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів), Експорт до ЄС та обмін досвідом і налагодження ділових зв’язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fit for partnership with Germany.

    Реєстрація на Форумі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2OSdQxpWIw7EtWqrcAu_VjjEWFR6yVq1QcmXBVxrpdQYNFQ/viewform 

 

 Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                                               (06297) 2-43-62

 


Цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності»

      Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266 (зі змінами), Донецькою торгово-промисловою палатою, за підтримки облдержадміністрації, розпочинається цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності».     На семінарах слухачі дізнаються про використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримають можливість навчатися, аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних  стратегій.

Семінари пройдуть з 10.00 до 17.00 у містах:

Бахмут – 26 червня 2018 року;

Костянтинівка – 27 червня 2018 року;

Слов’янськ – 02 липня 2018 року;

Дружківка – 03 липня 2018 року;

Краматорськ – 26 липня 2018 року;

Покровськ – 27 липня 2018 року;

     Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП http://donetskcci.com  та сторінці у Facebook facebook.com/Donetskcci/. Кількість місць, забезпечених роздатковим матеріалом – 15 у кожному місті проекту.

Реєстрація на участь у семінарах обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX 

      Запрошуються до участі у семінарах представники суб’єктів малого підприємництва, насамперед тих, хто планує приймати участь у конкурсних відборах проектів за програмою «Український донецький куркуль».

Крім того, запрошуються суб’єкти підприємництва долучатися до постійно діючого проекту «4ROUND» - гарячої лінії з бізнес-планування, яка працює щочетверга. Це 4 відкриті вікна консультацій з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години щочетверга (час узгоджується через попередній запит на консультацію за наступною формою https://bit.ly/2HHLCKS). Комунікації відбуваються у режимах e-mail, мобільного зв’язку, Skype, Viber. Час однієї усної консультації – 20 хвилин.

                                                                     Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                                               (06297) 2-43-62


Американська програма бізнес стажування

«Регіональний економічний розвиток»

 Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

     Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

     Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.

    Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;

• Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;

• Представники університетів\технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;

• Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

   Вимоги до кандидатів:

• Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;

• Посада зі значним рівнем відповідальності;

• Знання англійської мови необов’язкове.

      Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

     Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

     Мета програми – обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США.

    Орієнтовна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації.

    Документи на конкурс:

1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;

2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

   Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov, бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку. Якщо розмір вашого файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: http://www.dropbox.com;  http://www.box.com;  http://www.yousendit.com .

     Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1. 

     Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/regional-economic-development.doc  

    Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov 

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

      Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

                                                                      Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                      (06297) 2-43-62


Семінар – тренінг з питань підготовки проектів ДФРР

     Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 13.06.2018 року в районному будинку культури (смт Мангуш, проспект Миру,71) з 11:00 до 18:00 заступником начальника управління-начальником відділу підтримки розвитку соціальної сфери та інфраструктури територій управління економіки соціальної сфери та розвитку територій Департаменту економіки облдержадміністрації Аксенченко В.М. для управлінь РДА, які безпосередньо займаються підготовкою проектів, та спеціалістів розпорядників коштів (замовників) Мангушського та Нікольського районів, буде проведено семінар – тренінг з питань підготовки проектів ДФРР.

Відділ економіки райдержадміністрації

(06297) 2-43-62 


 Додатковий попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області

 Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, 01 червня 2018 року оголошено додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2019 році за рахунок коштів ДФРР.

           У відборі беруть участь подані в установленому законодавством порядку місцевими і центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – заявники) інвестиційні програми і проекти, які відповідають одному з наступних тематичних напрямів:

1. відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, регіональній стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації Стратегії (http://dn.gov.ua/potochna-diyalnist/programa-sotsialno-ekonomichnogo-rozvytku/strategiya-rozvytku-donetskoyi-oblasti-na-period-do-2020-roku/);

2. впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

3. підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

          Якщо проект подається до тематичного напряму 1, він повинен прямо відповідати одному з наступних технічних завдань Плану заходів з реалізації Стратегії:

1.5. Реконструкція та модернізація системи теплопостачання;

2.9. Оптимізація систем водопостачання та водовідведення міст та районів Донецької області;

3.1.13. Розвиток мережі Центрів надання адміністративних послуг, підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг суб’єктам підприємницької діяльності та мешканцям Донецької області;

4.1.21. Проведення заходів з термомодернізації будівель закладів освіти та охорони здоров’я комунальної (державної) форми власності;

5.3.5. Покращення надання соціальних послуг інтернатним закладам системи соціального захисту області;

6.3.10. Розвиток мережі медичних закладів, удосконалення надання медичних послуг населенню шляхом реконструкції, будівництва, капітального ремонту, закупівлі необхідного медичного обладнання лікарень області;

7.3.14. Забезпечення права дитини на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти шляхом створення необхідних умов функціонування і розвитку системи дошкільної освіти, збереження та розширення мережі закладів, визначення змісту їх діяльності відповідно до освітніх запитів населення;

8.3.15. Модернізація матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області в контексті створення системи опорних шкіл України;

9.3.19. Забезпечення розвитку фізичної культури і спорту, шляхом створення доступної спортивної інфраструктури.

          Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (із змінами) (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0488-15).

         Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліку, встановленими Мінрегіоном України, в 3-х примірниках та обов’язково розміщуються на веб-порталі  http://dfrr.minregion.gov.ua/ в термін до 03 липня 2018 року включно.

        Звертаємо увагу заявників, що інвестиційні проекти повинні мати комплексний характер, тобто реалізація проекту «під ключ».

Документи надавати за адресою:

84313, м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, 4 поверх, кімната 5. (Департамент економіки облдержадміністрації).

          Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням http://dn.gov.ua/ogoloshennya-pro-provedennya-dodatkovogo-poperednogo-konkursnogo-vidboru-investytsijnyh-program-i-proektiv-regionalnogo-rozvytku-shho-mozhut-realizovuvatysya-u-2019-rotsi-za-rahunok-koshtiv-derzhavnog/.

 

                           

                                                                                   Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                   Тел.: (06297) 2-43-62


Семінар-тренінг на тему:

«Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів,

діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації» у м. Маріуполь

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 7 червня 2018 року у м. Маріуполь відбудеться семінар-тренінг на тему: «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації».

До участі в семінарі запрошуються представники бізнесу (підприємці, юристи, менеджери, та ін.), представники органів влади, неурядових громадських організації та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішення спорів/конфліктів.

Учасники бізнес-семінару ознайомляться з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. з такими як переговори, медіація), їх перевагами та відмінностями; існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів; намагатимуться розвинути практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів.

Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Початок роботи семінару – тренінгу:

 • 7 червня о 10.00 (м.Маріуполь, пр.. Будівельників, 143, Маріупольське відділення Донецької торгово-промислової палати). Реєстрація учасників – з 9-30 год.

Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати на офіційному сайті Донецької ТПП та за тел.: +38050-460-77-71, e-mail: elena.zhornyk@gmail.com (Олена Жорник).

 

Відділ економіки райдержадміністрації

2-43-62 


ГРАНТОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ УРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

     https://rada.info/upload/users_files/05420505/e338314e697312af08ebaa2f2aba5edb.pngВідділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), нещодавно розпочало проект підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

     До участі у проекті запрошуються ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено:
-дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес
-дводенні тренінги із мікропідприємництва для ФОП та власників товариств із обмеженою відповідальністю, зареєстрованих не пізніше 1 січня 2017 року

     Після успішного проходження тренінгу, кожному учаснику буде надано експертну допомогу із написанням бізнес-плану.

     У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи: 
до €650 за напрямом самозайнятість
до €2,500 за напрямом мікропідприємництво

 ️    Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо.                                                    У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.

     Для того, щоб долучитися до проекту, зверніться до представника ГО «Центр зайнятості вільних людей».

Контакти: 

kram.czvl@gmail.com
+380995390023 ,+380959194416.

     Відбір відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей.

     Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні:
http://bit.ly/2l0aUGq

http://iom.org.ua/ua

                                                                                               Відділ економіки райдержадміністрації

                                                                                               Тел.: (06297) 2-43-62


 

Менторська програма для молоді!

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 30 травня 2018 року з 14.00 до 16.00 в РНЦБН "Приазов'я" (пр. Металургів, 54, вхід з вулиці Університетській, 11 корпус ПДТУ, аудиторія 11.32) буде проводитись Інформаційна сесія менторської програми. 

Запрошуються хлопці і дівчата, незалежно від рівня освіти в віці від 18 до 35 років, які вже зараз хочуть отримувати стабільний дохід як фрілансери - як підробіток до стипендії і пройти хорошу практику на підприємствах малого бізнесу Маріуполя.

СТУДЕНТ + ІДЕЯ БІЗНЕСУ + МЕНТОР = ДИПЛОМ + НАВИЧКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА = ВІДРОДЖЕННЯ ОНОВЛЕНОЇ ДОНЕЧЧИНИ.

30.05.2018 - на базі ПДТУ запуск менторської програми з підприємництва в Маріуполі

ЩО: інформаційна сесія менторської програми в Маріуполі https://www.facebook.com/events/2159664317506647/

ДЕ: РНЦБН "Приазов'я", пр. Металургів, 54, вхід з вулиці Університетській, 11 корпус ПДТУ, аудиторія 11.32

КОЛИ: 30 травня 2018 року з 14.00 до 16.00.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ КОНКУРСУ (студенти, аспіранти, випускники, у віці від 18 до 35 років-хлопці та дівчата): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuCoctkBwcV0spnJ7QCVgmNuOYJrfWmVa9YZ4TvsBtRC5lFQ/viewform

відео: Навіщо потрібні ментори: https://www.facebook.com/scm.ukraine/videos/1783924448297640/

Починаючи з 30 травня 2018 р. ГО "Взаємодія Плюс" реалізує в п'яти містах України (Маріуполь, Северодонецьк, Покровськ, Харків і Дніпро) цікавий проект, який може "розкрити очі" на тонкощі створення і просування нового (для студентів)/існуючого малого бізнесу.

ГО "Взаємодія Плюс" спільно з Оленою Ретюнських проаналізували думку десятків грантерів, які отримали фінансування від ПРООН та представників малого бізнесу Східної України про те, що ж залишається основними перешкодами для розвитку їх бізнесу.

Соціологічне опитування показало, що:

- на першому місці залишається недостатній збут виробленої готової продукції, реалізованих товарів і наданих послуг (пояснюється тим, що переважні продажі здійснюються в тому місці, де виробляються і дуже погано представлені в інших регіонах України та країнах);

- у підприємців недостатньо часу, щоб займатися системним просуванням власного бізнесу, а найняти фрілансера з просування - на таку роботу фахівця немає, навіть за велику зарплату.

Є хороша новина: ГО "Взаємодія Плюс" знайшла підтримку ідеї становлення підприємництва через менторство. Щоб системно вирішити цю проблему - об'єдналися з ПРООН та з Посольством Фінляндії в Україні та запускають унікальний проект:

- в Маріуполі за конкурсом відбираються більше 12 молодих дівчат і хлопців (від 18 до 35 років), яких протягом 4 місяців навчатимуть, консультуватимуть і супроводжуватимуть підприємці-передовики, які успішно торгують за допомогою торгових бізнес-майданчиків в Україні (Prom.ua , Krafta.ua, Kabanchik.ua) і за кордоном (eBay, Amazon, Etsy.com) товаром наставника, то ментор може запропонувати учаснику постійну співпрацю або часткову зайнятість;

- кожен учасник отримує ментора (наставника) - місцевого підприємця, який поділиться з ним емоційним досвідом як не боятися відкрити і розвивати свій бізнес;

- і ментори і учасники візьмуть участь в дуже професійних очних практикумах: по ціноутворенню, з управлінського обліку та по роботі з кожним торговим майданчиком. Буде покрокове консультування з просування товару.

- учасник стажується 1,5 місяця в бізнесі свого ментора (наставника) і спільно з ним просуває продукт на всіх відповідних інтернет-майданчиках.

- якщо учасник успішно працює з товаром наставника, то ментор може запропонувати йому постійну співпрацю або зайнятість.


 Важливо, що проект в серпні буде на канікулах і продовжиться у вересні-жовтні 2018 року.

Для учасників - комплекс навчання, підтримки та супроводу надається безкоштовно завдяки підтримці Посольства Фінляндії в Україні.

 

Детально з інформацією можна ознайомитись за посиланнями:

https://www.facebook.com/rncbn/ 

https://www.facebook.com/helen.kurovskaja

http://cbs.pstu.edu/ 

snt87500@gmail.com

Відділ економіки

Мангушської райдержадміністрації

(06297) 2-43-62


Проведення  51-ї Міжнародної алжирської виставки 

          Відділ економіки райдержадміністрації пропонує керівникам малого та середнього підприємництва, підприємцям Мангушського району взяти участь у 51- й міжнародній алжирській виставці.

          За інформацією від Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні, у період з 8 по 13 травня поточного року у м.Алжир заплановано проведення 51-ї Міжнародної виставки «FIA-2018». Зазначена подія – одна з ключових і наймасштабніших серед виставкових заходів у АНДР. Очікується участь підприємств та компаній з понад 40 країн світу. Захід буде висвітлюватися у місцевих та іноземних ЗМІ.

          Участь вітчизняних підприємств у виставці надала б гарну можливість представити потенціал української економіки та ознайомитись з пропозиціями підприємств інших держав.

          Більш детальну інформацію щодо виставки можна отримати за інтернет адресою: www.safex.dz

Відділ економіки

Мангушської райдержадміністрації

тел.: (06297) 2-43-62. 


ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

«Підприємець року Донецької області - 2018»!!!!

Відділ економіки райдержадміністрації запрошує керівників малих підприємств і підприємців-фізичних осіб району прийняти участь у Десятому регіональному конкурсі  «Підприємець року Донецької області-2018».

Протягом декількох останніх років стало традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого та середнього бізнесу Донецького регіону.

Облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2018».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1. «Підприємець року в галузі промисловості»;

2. «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

3. «Підприємець року в галузі торгівлі»;

4. «Підприємець року в галузі послуг»;

5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);

6. «Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»;

7. «Start-Up року»;

8. «За високій рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

9. «За активну підтримку малого бізнесу».

10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ» - переможці регіонального конкурсу щодо фінансової підтримки (може приймати участь по одному учаснику з району).

У конкурсі беруть участь повнолітні громадяни України, які відносяться до керівного складу малих підприємств вищої та середньої ланок не менше 2 років (крім номінації «Start-Up року» та  «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці-фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у Донецькій області.

Бажаючим прийняти участь у конкурсі необхідно надати до 25 травня 2018 року у відділ економіки райдержадміністрації (кабінет №214) наступні документи:

 • анкета - заява (додаток №1);
 • рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи (додаток №2);
 • письмова  рекомендація  - характеристика  від  райдержадміністрації, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально - економічного розвитку району);
 • копію  витягу  з  Державного  реєстру про  державну  реєстрацію  підприємства  або підприємця-фізичної  особи  (можливо  надання  копії  витягу з  Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
 • копії  документів,  що  підтверджують  особу  кандидата  (паспорт)  та  його досягнення  (дипломи,  статті,  відзнаки,  а  також  інформація  про  фестивалі,  форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
 • 2 фотокартки.

Більш детальну інформацію про конкурс Ви можете отримати у відділі економіки райдержадміністрації за адресою смт. Мангуш, проспект Миру, 72, кабінет №214.

Відділ економіки

райдержадміністрації тел.: 2-43-62

 


Тренінг «Ведення бізнесу в умовах конфліктного середовища».

Відділ економіки райдержадміністрації інформує, що протягом травня 2018 року Програма відновлення та розбудови миру ПРООН проведе за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії цикл тренінгів на тему «Ведення бізнесу в умовах конфліктного середовища». 

Для участі в одному з майбутніх тренінгів потрібно зареєструватися онлайн за формою, що знаходиться за посиланням.

Мета тренінгів – підвищити спроможність жителів прилеглих до зони конфлікту районів до отримання додаткових прибутків та започаткування бізнесу.
 Мета тренінгу:
 - Розглянути бізнес-ідеї, які можна втілити з мінімально доступним стартовим капіталом;
 - Показати можливості ведення бізнесу на територіях, що прилеглі до зони конфлікту; 
 - Показати можливості отримання додаткового доходу від діяльності в сільській місцевості;
 - Допомогти в підготовці бізнес-ідей для подання на конкурси бізнес-планів.
 
 Участь у тренінгах безкоштовна:
 - передбачено безкоштовне харчування на час проведення тренінгів;
 - учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами;
 - кожен зареєстрований учасник отримує доступ до он-лайн матеріалів тренінгу.
 
 Кандидати, яких відберуть для участі в тренінгу, будуть ще раз додатково проінформовані про дату, місце та час початку заходів, а також про інші організаційно-технічні питання за 3 дні до початку заходу.
 
 Хто може брати участь: переселенці та місцеве населення Донецької та Луганської областей.
 Час проведення: 11:00 – 17:00.
 Дедлайн подачі заявки: за три дні до початку тренінгу.
 
 Місця та дати проведення:
 - Маріуполь  22-23 травня 2018
 - Волноваха, Донецька область 24-25 травня 2018

Попередня програма тренінгу

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/ourwork/recovery-and-peacebuilding/enterpreneurship/business-in-conflict-environment-donetsk-reg.html