Мангушський район, Донецька область

Переглядів: 168

Управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації інформує, що  згідно з постановою Кабінету Міністрів  України від 31.03.2015  № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів,  передбачених у  державному бюджеті для  забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та  учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» визначається механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою  «Заходи із  психологічної реабілітації,  соціальної та  професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним  лікуванням із  застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та  учасників антитерористичної операції»

Дія цього порядку не поширюється на осіб,  які  мають право на  забезпечення санаторно-курортними путівками відповідно до Порядку забезпечення   санаторно-курортними  путівками до  санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій  осіб і  членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2011р. № 446.

Управлінням забезпечуються особи, зазначені  у вищевказаному Порядку, безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними  рекомендаціями в  порядку черговості, а саме:

учасники бойових дій – не частіше ніж один раз на рік ;

особи  з інвалідністю внаслідок війни – позачергово щороку;

постраждалі учасники Революції Гідності – не частіше  ніж один раз на рік;

учасники війни – не частіше  ніж один раз  на два роки.

Зазначені  категорії осіб мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідно до профілю лікування, путівками до якого оплачуються за рахунок коштів державного бюджету

Для взяття на облік надаються наступні документи:

заява;

медична довідка лікувальної установи за формою    №070/0;

копія  відповідного посвідчення (УБД  або інвалід війни);

копію військового  квітка (за наявності);

копію документа про безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичної операції.

Гранична вартість путівки (ліжко дня) визначається щороку Мінсоцполітики за  пропозицією Служби та  погодженням з Мінфіном.

За бажанням осіб їм можуть  надаватися додаткові послуги за умови оплати санаторно-курортному закладу вартості послуг за рахунок власних коштів чи  інших джерел, не  заборонених законодавством.

При взятті на облік зазначеної категорії  осіб надаються брошури та  буклети щодо  їх прав та пільг.