Донецька область, Першотравневий район

Учасники фестивалю «ROBOСХІД» отримали нагороди

Дата: 04.06.2018 08:34

В рамках регіонального фестивалю «ROBOСХІД», який відбувся сьогодні у Краматорську, пройшли змагання команд-учасниць. Юні винахідники змагались у різноманітних номінаціях: робофутбол, слалом та робосумо, кегельринг, слалом на Andruino.

Переможців та учасників змагань привітав перший заступник голови Донецької ОДА Євген Вілінський.

«Сьогодні – всі переможці. Тих хто програв немає. Якщо хтось десь допустив якусь помилку. Це тільки можливість для подальшого розвитку та вдосконалення своїх вмінь. І переможці сьогодні не тільки діти – це вчителі, тренери, школи, це всі ми, тому що сьогодні ми побачили майбутнє не тільки Донеччини, а і всієї України!», – звернувся до присутніх Євген Вілінський.

Перший заступник очільника області вручив подяки від облдержадміністрації краматорським вчителям з інформатики за підготовку команд та внесок у розвиток інноваційного. Переможці та учасники змагань отримали у подарунок кубки у вигляді роботів, ціні подарунки від Донецької ОДА,  а також презенти від компанії «QuartSoft».