Мангушський район, Донецька область

В Мангушському районі пройшов IIІ районний молодіжний форум «Змінимо країну разом»

Переглядів: 387

Сьогодні, 30 червня, закінчився IIІ районний молодіжний форум «Змінимо країну разом», який проходив протягом двох днів в Мангуші та Урзуфі. Участь в ньому прийняли одинадцять команд із Мангушського та Нікольського районів.

В районному Будинку культури (офіційна частина заходу) відбулось урочисте нагородження в рамках районного конкурсу «Молода людина року», переможці якого отримали грамоти та відзнаки.

Потім молодь відправилась до сонячного Урзуфу, де команди представили свої домашні завдання – мюзикли, привітання та відео-ролики «Українська та грецька культура, обряди». Організатори також підготували різні конкурси та квести для наших активістів – виготовлення карти України з природних матеріалів на пляжі, конкурс «Шашлик та каша – сила наша!» та багато іншого.

За ці два дні Форум дійсно об`єднав молодих людей. Учасники заходу отримали море позитиву та гарного настрою.

Дякуємо за підтримку народному депутату України Дмитру Лубінцю та ХарвестХолдінгу, районній раді, а також нашим організаторам – ГО «Азовський патріот» та районній організації греків і всім, хто приймав участь.