A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

У Краматорську розпочався регіональний фестиваль «ROBOСХІД»

Дата: 03.06.2018 17:21
Кількість переглядів: 270

Сьогодні у Краматорську відбулось урочисте відкриття регіонального фестивалю робототехніки. У заході бере участь 18 команд з Донецької області. 


Організатором заходу є краматорська IT- компанія «Quartsoft» спільно з Донецькою облдержадміністрацією.
Відкрив фестиваль перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський. 
«Такі фестивалі – значна подія для всіх нас. Коли я дивлюсь на все це – я мрію про майбутнє. Я вірю, що в майбутньому на Донеччині будуть нові сучасні підприємства, де працюють команди розробників, команди тих, хто випускатиме нову продукцію, яка підкорить весь світ. Ви всі – наше майбутнє. Працюйте, досягайте успіхів, припускайтесь помилок – нехай, але знаходьте сили їх виправляти. Успіхів вам та нових звершень! Здивуйте нас!», – привітав учасників фестивалю Євген Вілінський. 


У програмі фестивалю ігри роботів MindStorms – робофутбол, кегельринг, слалом та робосумо. Також відбуться презентації та проведення майстер-класів від харківської студії «Винахідник» та команд учасниць, кафедри комп’ютерних інформаційних технологій і кафедри електромеханічних систем автоматизації ДГМА. 


Команди будуть змагатись у різних номінаціях, а о 16.20 відбудеться нагородження за участю першого заступника голови Донецької ОДА Євгена Вілінського.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора