Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

Павло Жебрівський зустрівся з делегацією USAID в Україні та Білорусії і Представництва ЄС в Україні

Переглядів: 176

5 червня голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський зустрівся зі спільною делегацією Регіональної місії USAID в Україні та Білорусі і Представництва Європейського Союзу в Україні. На сьогодні це два основні надавачі фінансової підтримки Донецькій області.

Керівник Донецької облдержадміністрації розповів про розбудову інфраструктури Донеччини, подякував нашим міжнародним партнерам за підтримку, попросив допомоги у розблокуванні кредиту Європейського інвестиційного банку.

«У наших іноземних партнерів просимо передусім поділитися своїми компетенціями, добрим врядуванням – маємо навчити керівників громад добре керувати містами й громадами. Якщо не навчимо доброму врядуванню та ефективному використанню коштів, то усі зусилля української влади та іноземних донорів будуть марними», – зазначив Павло Жебрівський.

Він також зауважив, що з пані Сюзан Фрітц, директоркою Регіональної місії USAID в Україні та паном Берендом де Гроотом, керівником Програм співробітництва ЄС домовилися і надалі координувати зусилля на рівні їхніх організацій та Донецької ОДА, щоб допомога була збалансованою, рівно розподіленою між громадами.« повернутися до списку новин