Мангушський район, Донецька область

В с. Мелекіне розпочався арт-фестиваль «Україна в наших серцях»

Переглядів: 131

Сьогодні в с.Мелекіне за ініціативою Мангушського відділення поліції та за підтримки ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», Мангушської райдержадміністрації, районної ради та народного депутата України Дмитра Лубінця розпочався арт-фестиваль «Україна в наших серцях».

На заході були присутні голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, начальник ювенальної превенції ГУ НП в Донецькій області Катерина Шнейдер, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Павло Лінник, Мелекінський сільський голова Володимир Попович.

На фестиваль завітали учасники Ліги майбутніх поліцейських Слов’янської, Авдіївської, Лиманської, Волноваської, Маріупольської, Мангушської, Комишуватської, Покровської, Мар’їнської ланок, а також гості з Луганщини.

Мета фестивалю – повноцінний відпочинок, єднання та оздоровлення всіх учасників Ліги та молоді взагалі. І саме для цього фестивалю було написано гімн, який сьогодні прозвучав вперше. Автором слів є учасниця Ліги Мангушської ланки Яна Пахолок, автором музики – теж учасниця Мангушської ланки Аліна Тітішова.

Очільник району привітав молодь з початком фестивалю та побажав усім гарного настрою та чудового відпочинку. Від «БПП «Солідарність» Мангушського району та ГО «Азовський патріот» учасники заходу та відпочиваючі отримали смачне морозиво, яким діти ласували із задоволенням.

Завершив офіційну частину відкриття танцювальний флешмоб, який поєднав молодь з різних міст, сіл та селищ нашої країни. Фестиваль буде тривати три дні.

Сектор з питань внутрішньої політики Мангушської РДА