Мангушський район, Донецька область

6 липня проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Переглядів: 153

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 06 липня 2018 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Конкурс проводився на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань внутрішньої політики райдержадміністрації.

Для участі у конкурсі було допущено двох конкурсантів.

Комісією, на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації Нікольченко І.М., були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань державної служби, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіди один з кандидатів на заміщення вакантної посади успішно пройшов конкурсний відбір та рекомендований конкурсною комісією керівнику апарату райдержадміністрації для призначення.

Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів.