Для суб’єктів пробації та неповнолітнього Мангушського районного сектору був проведений міні-тренінг щодо постановки цілей по системі «SMART»

Дата: 30.07.2018 21:47

30 липня в приміщенні Мангушського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для суб’єктів пробації молодіжного віку та неповнолітнього, який перебуває на обліку Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області був проведений міні-тренінг щодо постановки цілей по системі «SMART».

В ході міні-тренінгу практичний психолог Олена Мурза для суб’єктів пробації та неповнолітнього розповіла, що таке система «SMARТ» та, як правильно її застосовувати при постановці своїх цілей, а також для них були продемонстровані відеоролики під назвою «Що спонукає нас до дії» та «Думки, постановка цілей по системі «SMART»».

Метою цього міні-тренінгу навчити суб’єктів пробації та неповнолітнього, як правильно ставити свої цілі у майбутньому своєму житті.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області