A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Професіографічна екскурсія

Дата: 17.07.2018 21:36
Кількість переглядів: 255

Щоб допомогти учнівській молоді у виборі майбутньої професії та зорієнтувати  на актуальні на ринку праці професії та спеціальності, 17 липня  фахівцями Мангушського районного центру зайнятості було проведено  професіографічну екскурсію «Вибір життєвого шляху» у СТОВ «Агрофірмі «Надія». В ній взяли участь учні  Стародубівської ЗОШ. 

Оскільки це підприємство єдине в селі, фахівці центру зайнятості намагаються спільно з агрофірмою надати максимальну допомогу школі. І хоча цей населений пункт значно віддалений від райцентру, і кількість учнів в школі не перевищує 70, проте в Стародубівській загальноосвітній школі є і профорієнтаційний куточок і профорієнтаційний термінал. Звичним явищем для мешканців села та учнів став приїзд Мобільного центру профорієнтації.

Майбутнє Стародубівки і головного роботодавця на селі -  СТОВ «Агрофірми «Надія» - в дітях. Зважаючи на це, робітники агрофірми  із задоволенням розповіли учням  про працю в полі та професії, які в ній задіяні. Учні із цікавістю спостерігали за  роботою техніки. Деякі школярі впізнали серед працівників  своїх знайомих та на власні очі побачили працю, яку вони щоденно виконують. 

Проведення профорієнтаційних заходів на підприємствах допомагає учням у формуванні уявлення про майбутню професію та є дієвим чинником у пропагуванні робітничої праці – цікавої, творчої та високооплачуваної.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора