Мангушський район, Донецька область

Служба зайнятості сприяє розвитку підприємницької ініціативи безробітних.

Переглядів: 146

В рамках проведення декади «Зустріч з підприємцем» фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Мангушського районного центру зайнятості відвідали ФОП Воздвіженську Н.Ю.

У грудні 2017 року до Мангушського районного центру зайнятості по пошуку роботи звернулася Воздвіженська Наталія - внутрішньо переміщена особа.

Трагічна весна 2014 року круто змінила її життя. Ще вчора –  старший державний податковий інспектор, начальник управління державної фіскальної служби та просто щаслива мати, а тепер - безробітна.

Однак, Наталія не зламалася. Стійкістю цієї тендітної жінки можна захоплюватися. Опинившись у віддаленому  приморському селі Бабах-Тарама Мангушського району, не знайшовши  підходящої роботи, , вона звернулась до центру зайнятості.

В центрі зайнятості Н.Воздвіженська відвідала інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес» і «Від бізнес-ідеї - до власної справи», отримала індивідуальні послуги профконсультанта, відвідала Консалтинговий центр. Потім взяла участь у тренінгу в рамках програми ПРООН «Організація та проведення тренінгових навчань з розвитку навичок підприємництва для внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення Донецької та Луганської області, які мають намір почати або відновити підприємницьку діяльність», отримала сертифікат про закінчення і безліч корисної інформації. Підготувала для розгляду проект: «Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення». Ідея проекту полягає в організації оздоровлення мешканців із західних та східних областей України на березі Азовського моря. Зараз для успішного просування свого проекту вона розробляє сайт міні-готелю, щоб про цей мальовничий куточок Приазов'я дізналися якомога більше людей.

Реєстрація Н.Воздвіженської в якості підприємця в травні цього року відкрила шляхи подальшого співробітництва з центром зайнятості для створення нових робочих місць і працевлаштування найманих працівників, теж переселенців, на базу відпочинку  з компенсацією витрат на заробітну плату.