Мангушський район, Донецька область

Мангушський район прийняв участь в екофорумі у Краматорську

Переглядів: 178

Сьогодні у Краматорську відбувся III екологічний форум «Екологія промислового регіону», проведений департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Захід виступив платформою для налагодження контактів з представниками влади, бізнесу та громадськості. Під час форуму діяли такі секції, як: «Атмосферне повітря та моніторинг», «Водні ресурси», «Поводження з відходами», «Природно-заповідний фонд», «Екологічне виховання та екотуризм».

Голова Мангушської РДА Дмитро Черниця виступив з доповіддю «Ситуація з ТПВ в прибережній зоні Мангушського району». Дмитро Васильович розповів присутнім про особливості нашого району, процес збирання сміття та про подальші напрямки, в який працюватиме Мангушський район в питанні поводження з ТПВ на термін до 2025 року. Також на території проведення форуму були представлені тематичні виставки у сфері охорони навколишнього природного середовища.