Мангушський район, Донецька область

Представники Мангушського району вшанували пам'ять загиблих воїнів-земляків в Мелітопольському районі

Переглядів: 126

21 вересня делегація Мангушського району на чолі з головою РДА Дмитром Черницею та заступником голови РДА Володимиром Дороганем відвідала Мелітопольський район з метою вшанування пам’яті загиблих в 1943 році воїнів-земляків, які під час визволення Мелітопольського району загинули від куль фашистських загарбників.

Захід відбувся за ініціативи районної фракції «БПП «Солідарність» та за підтримки Мангушської райдержадміністрації, окрема подяка ПАТ «Маріуполь-Авто» та підприємцям району.

Участь у заході взяли представники ветеранських організацій та родичі загиблих воїнів. Гостей зустріли голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич та перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик. Наша делегація відвідала братські могили воїнів Другої світової війни с. Данило-Іванівка та меморіал пам’яті загиблих героїв в с. Нове. Учасники заходу поклали квіти до меморіалів та вшанували  пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Також в рамках візиту представники Мангушського району ознайомились з життям Мелітопольського краю та поспілкувалися із колегами щодо перспектив соціально-економічного розвитку територій.