Донецька область, Першотравневий район

В райдержадміністрації пройшла відео-конференція по підвищенню енергоефективності району

Дата: 09.08.2018 15:27

Сьогодні у райдержадміністрації відбулась нарада у режимі відео-конференції по підвищенню енергоефективності району відповідно до стандарту ISO 50001:2011», який впроваджується громадською організацією «Центр муніципального розвитку м. Добропілля»  в рамках Проекту ПРООН-ГЕФ «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» та адмініструється Програмою малих грантів ПРООН-ГЕФ.

На нараді були присутні представники бюджетних організацій. Метою наради було підвищити компетенцію фахівців  бюджетних організацій з питань енергоефективності та створення і впровадження інструментів енергомоніторингу для оптимізації використання енергоресурсів. За підсумками наради вирішили що представникам бюджетних установ треба зареєструватись у програмі по підвищенню енергоефективності району відповідно до стандарту ISO 50001:2011 та впроваджувати енергоменеджмент у районі.