A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Ярмарок професій у селищі Ялта

Дата: 21.05.2018 20:24
Кількість переглядів: 272

15 травня  у селищі Ялта  фахівці Мангушського  районного центру зайнятості провели Ярмарок професій для молоді із застосуванням мобільного центру професійної орієнтації.

Учасниками акції стали більше ніж 100 учнів 9-11 класів Ялтинських загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі та представники учбових закладів міста Маріуполь.

Представники навчальних закладів презентували професії та спеціальності, за якими можна отримати освіту. Найбільше учнів цікавили професії    перукар-модельєр, кухар, водій автотранспортних засобів, інженер з транспорту, психолог, журналіст, економіст з міжнародної економіки, юрист, педагог, кравець.

Під час проведення ярмарку підлітки мали змогу пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію і поради  фахівців служби зайнятості щодо професійного вибору та шляхів самореалізації. Діти із цікавістю розглядали відповідні інформаційні матеріали, активно розпитували представників навчальних закладів про порядок надання документів,  вступ до ВНЗ або ПТНЗ, дізнавались перелік предметів, за якими необхідно скласти зовнішнє тестування для вступу на певні відділення.

Представники  Першотравневого районного військового комісаріату та Державної прикордонної служби  надали інформацію щодо професії військового, розповіли про можливість служити в українській армії  та отримати безкоштовну вищу освіту. Присутнім продемонстрували  відеоролики, надані Генштабом про проходження служби у ЗСУ. 

Всі учасники погодились, що спільна співпраця з організації і проведення ярмарку вакансій була плідною, партнери домовились про подальшу спільну реалізацію подібних заходів у майбутньому.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора