Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

День відкритих дверей на виробництві в СФГ «Константин»

Дата: 21.05.2018 20:21
Кількість переглядів: 307

За січень-квітень 2018 року Мангушським районним центром зайнятості було проведено 4 Дня відкритих дверей на підприємстві, в яких взяли участь 33 безробітних. За результатами проведених заходів працевлаштовано 4 особи та направлено на громадські роботи 8 безробітних.


17 травня 2018 року Мангушським районним центром зайнятості було проведено черговий День відкритих дверей на виробництві в СФГ «Константин». 
Захід проводився безпосередньо на території підприємства, яке займається вирощуванням зернових культур, бобових культур і насіння олійних. Керівник СФГ «Константин» Костянтин Венія презентував своє підприємство, визначив необхідні професійні вимоги, які необхідні для виконання виробничих завдань на належному професійному рівні, якісно і вчасно. Ним було доведено до відома про характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до претендента. 
В Дні відкритих дверей на виробництві взяли участь 15 осіб, з числа зайнятого населення, з них 3 внутрішньо переміщені особи. 
Під час проведення заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувалися з роботодавцем, учасників було ознайомлено з характером, умовами, специфікою роботи та основними вимогами до потенційних претендентів. В свою чергу, фахівцями районного центру зайнятості було презентовано весь спектр послуг роботодавцям для вирішення кадрових питань. 
За результатами проведеного Дня відкритих дверей було домовлено про організацію тимчасових робіт та працевлаштування 2 безробітних з подальшою компенсацією єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на посади підсобних робітників.
Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисними заходом для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора