Донецька область, Першотравневий район

У Донецькій області пройде Загальнообласний ярмарок вакансій

Дата: 12.04.2019 20:14

17 квітня з 11.00 до 13.00 Донецька обласна служба зайнятості проведе Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота обирає тебе», який одночасно пройде в усіх містах та районах Донецької області. В смт. Ялта він відбудеться на території Ялтинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, яка знаходиться за адресою: вул. Гагаріна,1.

Формат заходу передбачає три локації різної спрямованості: «Профорієнтація», «Професійний старт», «Сектор підприємництва».

У «Профорієнтації» на відвідувачів чекатиме експрес-тестування, корисні поради і допомога у складанні резюме.

Локація «Професійний старт» презентуватиме роботодавців і роботу мобільних груп рекрутерів. Тут можна буде продивитись актуальні відеовакансії, відеопрезентацій роботодавців і навчальних закладів.

У «Секторі підприємництва» гості зможуть особисто поспілкуватись з бізнес-експертами, отримати консультаційну допомогу, ознайомитись з роботою додатку «Центр Розвитку Підприємництва».

Метою заходу є сприяння ефективній зайнятості населення, орієнтація молоді на отримання професій, актуальних на ринку праці регіону, оперативне задоволення потреб роботодавців у робочій силі, сприяння розвитку підприємницьких ініціатив населення, підвищення рівня інформованості учасників заходу щодо послуг та можливостей служби зайнятості.

Запрошуємо усіх охочих та представників ЗМІ прийняти участь у ярмарку.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном (06297) 2-47-43 або в Мангушському районному центрі  зайнятості.