Мангушський район, Донецька область

Засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр

Переглядів: 174

22.06.2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І провів з  керівниками  об’єктів житлово – комунального  господарства та соціальної сфери   засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2018-2019 років.

На засіданні робочої групи обговорювались питання про стан підготовки об’єктів теплового, водопровідно – каналізаційного господарств, житлового фонду та об’єктів дорожньо – мостового господарства до роботи взимку. Згідно планових показників об’єкти житлово – комунального господарства району підготовлені станом на 01.07.2017року на 40.0 %.

Керівникам комунальних підприємств та соціальної сфери були надані протокольні доручення з даного питання.