Фахівцем Мангушського районного сектору з питань пробації для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, був організований захід присвячений до «Дня Конституції України»

Дата: 28.06.2018 14:00

До Дня Конституції України фахівцем ( з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Мангушського районного сектору з питань пробації Денисом Головатим в Мангушській районній бібліотеці був організований соціально - виховний захід направлений на підвищення правової освіти суб’єктів пробації, в частині встановлених законодавством прав та обов’язків.

В ході заходу працівник Мангушської центральної районної бібліотеки Ганна Парамонова ознайомила суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, а також зі шляхом пройденим нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.

Захід було закріплено показом відеороликів «Конституція Пилипа Орлика»  та «Прийняття Конституції України».