Мангушський район, Донецька область

Під головуванням голови облдержадміністрації Куця О.І. у режимі відеоконференцзв'язку пройшла селекторна нарада

Переглядів: 105

29 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І прийняв участь у селекторної  нараді у режимі  відеоконференцзв'язку під головуванням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації Куця О.І. з питань підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо  - зимовий період 2018-2019років.

Станом на 01.09.2018 року підготовка об’єктів  до опалювального періоду згідно планових показників виконано  на 90% .

Підготовлено 18 котелень із 20,що складає  90%, завершені роботи по підготовки 12 шкіл району та 7 дошкільних закладів до опалювального періоду., на 90% підготовлено центральна районна лікарня, амбулаторії та ФАПи.

Керівниками теплового господарства готується інформація до інспекції Держенергонагляду  щодо підписи актів готовності теплового господарства до зимового періоду. На теперішній час підписано 4 акта готовності теплового господарства із 22 об'єктів.

Виконуються роботи з підготовки доріг комунальної форми власності до зимового періоду. Виконано  ремонт доріг на території Мангушської, Ялтинської селищних рад. , на території Мелекінської сільської ради .Всього виконано робіт на суму 5704,0 тис.грн , загальним об'ємом 9.7 тис.м2.