Мангушський район, Донецька область

В Ялті урочисто відкрили водогін

Переглядів: 175

При співфінансуванні Ялтинської селищної ради, сприянні Мангушської райдержадміністрації і районної ради, за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця та за кошти державного бюджету в смт Ялта був реалізований проект "Реконструкція існуючої водопровідної мережі по вул. Молодіжна, Сонячна смт Ялта Донецької області".

В рамках даного проекту замінили існуючу ділянку водопроводу ДУ = 100 мм із сталевих чавунних труб на пластикові. Загальна протяжність водопроводу склала 2100 метрів. На це було витрачено більше мільйону гривень державних коштів.

Сьогодні водогін був урочисто відкритий. На заході були присутні народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов, секретар Ялтинської селищної ради Олександр Харакоз, місцеві мешканці.

Північно-східна частина Ялти отримала достатню кількість води зі стійким напором. Завдяки цьому проекту 80 домоволодінь отримали можливість користуватись якісним водозабезпеченням.