Донецька область, Першотравневий район

Акція «16 днів без насильства»

Дата: 07.12.2018 17:40

6 грудня 2018 року в межах проекту Міжнародної організації з міграції «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу» в Мангушському районному центрі зайнятості тренеркою Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок, Ольгою Татареновою, була проведена інфосесія «Безпечна міграція, безпечне працевлаштування. Як не потрапити  в ситуацію торгівлі людьми», Захід було приурочено до Акції «16 днів без насильства».

В інфосесіїі прийняли участь 28 безробітних. Вони  отримали дуже корисну інформацію, як не потрапити в тенета торгівців людьми та зробити свої подорожі, навчання, працевлаштування за кордоном безпечними.

Також учасники заходу познайомилися з видами допомоги, яку може надати МОМ громадянам, які, нажаль, постраждали від торгівлі людьми.