Спільна нарада "Центру пробації" та Центру зайнятості

Дата: 17.01.2019 19:12

19 грудня 2018 року був укладений меморандум про співробітництво між Донецьким обласним центром зайнятості та філією Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області. Згідно цього меморандуму 17 січня 2019 року начальником Мангушського районного сектору філії Держаної установи «Центр пробації» в Донецькій області, майором внутрішньої служби Світланою Сорокою було проведено спільну нараду з начальником Мангушського районного центру зайнятості Надією Тєрьошкіноюю.

Обговорені подальші спільні дії щодо надання профорієнтаційних та профконсультанційних послуг особам, які перебувають на обліку сектору, а також були визначені основні напрями спільної роботи, яка буде спрямована на розвиток співробітництва у сфері можливого працевлаштування осіб працездатного віку, які готуються до звільнення з місць позбавлення або обмеження волі на певний строк.