Нарада-семінар у ЦНАПі

Дата: 17.01.2019 19:06

17 січня 2019 року працівники Центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі прийняли участь у нараді – семінарі за участі представників департаменту економіки облдержадміністрації, Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

В ході наради наради були розглянуті питання щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, надання послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань та інтеграція в ЦНАП послуг з державної реєстрації актів цивільного стану.