На реконструкцію сільської школи спрямували 17 млн гривень

Дата: 14.12.2018 19:01

У Донецькій області триває процес створення опорних шкіл, який передбачає капітальний ремонт шкіл та їх принципово нове матеріально-технічне оснащення.

Нещодавно завершились роботи з капітального ремонту школи у Іванопіллі. У школі навчається 198 дітей з Іванопілля та шести селищ - їх підвозять шкільним автобусом. Поруч - молодіжний центр, відкритий у рамках обласної програми «Гідна країна для гідних людей». Вчителі кажуть, з дня побудови - 1937 року - такого ремонту школа ще не бачила. Щоб попри свій поважний вік будівля відповідала сучасним вимогам, на її ремонт з обласного бюджету витратили близько 17 млн гривень.

Іванопільська школа - 18-та капітально відремонтована школа на Донеччині. Молодіжний центр - 88-й (з них 41 був створений за підтримки благодійних організацій, 47- коштом обласного та місцевого бюджетів).