Мангушський район, Донецька область

У День вишиванки встановили рекорд України

Переглядів: 223

17 квітня в смт Мангуш пройшов районний фестиваль-парад вишиванок «Барвиста Україна» та культурно-масові заходи до Дня Європи. У заходах прийняли участь керівництво району, сільські та селищні ради, установи, підприємства району, громадські організації, молодь, учні шкіл, жителі району.

Парад вишиванок відкрила святково прикрашена колона колективу Мангушської РДА на чолі з головою РДА Дмитром Черницею. До учасників заходу із словами привітання звернулись голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Павло Лінник.

Сьогодні на площі біля районного Будинку культури розгорнувся справжній танцювальний флешмоб, під час якого виконувались рухи українського сучасного та грецького народного танцю. В заході взяли участь 400 мешканців району віком від 5 до 50 років. Під час виконання танцювальної композиції відбулось з`єднання рук з символічними стрічками двох країн (України та Греції) та розгортання Прапору України.

Заступник голови Мангушської РДА, уповноважена особа від Книги рекордів України Галина Мурза оголосила, що було надано заявку до книги рекордів України щодо встановлення рекорду за категорією «Масові заходи» - «В дружбі єдині» - найбільш масовий танок дружби-з`єднання рук та сили двох братерських народів України та Греції.

За результатами експертної комісії Книги рекордів України рекорд зафіксовано!