Мангушський район, Донецька область

День працівника сільського господарства-2018

Переглядів: 91

Сьогодні, 15 листопада, в районному Будинку культури відбулись урочистості до Дня працівників сільського господарства. На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечує розвиток сільського господарства Мангушського району.

На заході були присутні народний депутат України Дмитро Лубінець, екс-заступник міністерства продовольчого комплексу України Григорій Омельяненко, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова Мангушської райради Володимир Топузов.

Почесні гості та керівники району разом щиросердно привітали присутніх зі святом, висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків. За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі та ветерани галузі були нагородженні подяками та подарунками.

Святкову атмосферу присутнім дарували творчі колективи Мангушського району!