Мангушський район, Донецька область

Робоча нарада з питань створення Ради регіонального розвитку Мангушського району

Переглядів: 213

4 грудня 2018 року відбулась робоча нарада при голові райдержадміністрації з питань створення Ради регіонального розвитку Мангушського району, на якому були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, головні лікарі району, а також в рамках робочого візиту директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Володимир Мицик.

Рада регіонального розвитку – це майданчик для прийняття важливих і ефективних рішень у сфері реалізації програм регіональної політики і реформи децентралізації, можливість підбити підсумки зробленого, закцентувати увагу на найважливіших питаннях та виправити недоліки. Завдання Ради - використання внутрішнього потенціалу Мангушського району, стимулювання та підтримка місцевих ініціатив.

На сьогоднішньому засіданні говорили про можливості розвитку району, шляхи реалізації проектів. Кінцевий результат Ради – квітучий, сучасний та інфраструктуро розвинений Мангушський район.