В районі почались заходи із врегулювання численності диких хижих тварин

Дата: 20.11.2018 18:35

Через заборону відкриття сезонів полювання протягом останніх чотирьох років значно збільшилася чисельність диких хижих тварин, що перебувають у стані природної волі.

Це загрожує життю та здоров’ю людей, свійських тварин, існуванню інших видів диких тварин, розповсюджуються інфекційні хвороби тварин, і тим самим завдаються збитки сільському, лісовому та мисливському господарству. Останнім часом все частіше заходять на свійські подвір’я хижі тварини, про що свідчать чисельні скарги жителів району.

У зв’язку з цим 20 листопада 2018 року голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця провів нараду з керівником Першотравневого МРГ «Удача» Василем Сагарицем, на якій були присутні заступник голови райдержадміністрації Галина Мурза, заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ірина Чернишова та завідувач юридичного сектора райдержадміністрації Світлана Шепель.

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації «Про заборону здійснення полювання у мисливський сезон 2018 – 2019 роках» від 08 листопада 2018 року № 1320/5-18 на території Мангушського районну розпочато заходи щодо регулювання численності диких хижих тварин. 17 та 18 листопада 2018 року проведено відстріл диких хижих тварин на території Мелекінської та Стародубівської сільських рад. Було впольовані 8 лисиць та 2 єнотовидні собаки. Згідно графіку зазначені заходи по Мангушському району будуть проводитись з 17 листопада 2018 року по 20 березня 2019 року. Днями проведення заходів є середа, субота, неділя.

У разі виникнення питань звертатися до Першотравневого МРГ «Удача».