Донецька область, Першотравневий район

Близько 2 млрд євро інвестовано в енергоефективність та «чисту» енергетику України за останні 4 роки

Дата: 11.02.2019 18:30

У Будинку Уряду під час публічного звіту Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив журналістам впроваджені ініціативи, які позитивно вплинули на економію енергоресурсів громадян, розвиток «зеленої» енергетики та активізацію інвестицій.

«Так, за останні 4 роки біля 2 млрд євро інвестовано в українські проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики. З них майже половина, а саме - 800 млн євро - залучено саме у 2018 році. Це результат ефективних впроваджених за участю Держенергоефективності законодавчих змін у відновлюваній енергетиці, розвитку енергосервісу, запуску «теплих кредитів» тощо», - наголосив С.Савчук.

Найбільше інвестицій у вітчизняну економіку та розвиток місцевого бізнесу додала відновлювана енергетика:

•  біля 500 млн євро - у встановлення більше 2100 МВт нових потужностей, що генерують тепло «не з газу»
  • понад 1,2 млрд євро - у 1300 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики.