Мангушський район, Донецька область

Управління соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації інформує про проведену роботу протягом тижня 18 – 22 червня

Переглядів: 104

В єдиній приймальні управління прийнято 36 заяв на всі види соціальних допомог, опрацьовано та призначено 33 заяви. Інформатором-координатором проведено інофрмаційно-роз`яснювальну роботу з 103 особами щодо призначення та виплати усіх видів державних соціальних допомог.

Спеціалістами управління прийнято 45 осіб із числа внутрішньо переміщених осіб: за призначенням щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг звернулись 29 осіб, за довідками про взяття на облік  - 16 осіб.

Відділом  призначення субсидій прийнято 52 заяви на призначення субсидій. Готуються особові справи для нарахування субсидій на неопалювальний  період ( з травня 2018 р. по вересень 2018р.). Призначено субсидію на неопалювальний період без звернення громадян 243 сім’ям. Прийнято 11 заяв на виплату частини невикористаної суми субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з електропостачання для індивідуального опалення.

До відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення        звернулись 54 особи з питань надання пільг на житлово-комунальні послуги у зв’язку з відмовою від субсидії.

Для отримання   технічних засобів реабілітації звернулись 4 особи з інвалідністю. Видано 2 посвідчення «Ветерана праці».

Державним соціальним інспектором здійснені перевірки фактичного місця проживання/перебування 56 внутрішньо переміщених осіб по смт. Мангуш. З метою призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послух перевірено матеріально-побутові умови проживання заявників на отримання субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення населенню житлових субсидій та користування пільгами розглянуто 92 заяви.

Проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Членами комісії розглянуто 135 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб. За результатами розгляду документів будуть прийняті відповідні рішення протягом п’яти робочих днів.