Мангушський район, Донецька область

Засідання комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності

Переглядів: 107

13 лютого у Мангушському районному центрі зайнятості було проведено засідання комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, на якому розглядалось питання виплати допомоги по безробіттю одноразово Наталії Вовк.

Наталія звернулася до  районного центру зайнятості у вересні 2018 року за пошуком роботи. Але, підходящої роботи для безробітної не було.  Про можливість започаткування власного бізнесу за сприяння центру зайнятості дізналася на семінарі «Як розпочати свій бізнес». На  тренінгових заняттях у районному центрі зайнятості Наталка Вовк отримала вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування. Ретельно обміркувавши пропозицію,  усвідомлюючи свої сильні сторони, безробітна визначилася із напрямком майбутньої діяльності – школа англійської мови для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Спеціалістка з профорієнтації Ірина Соловйова надала безробітній жінці консультацію із застосуванням психодіагностичного обстеження.

Кар’єрна радниця Тетяна Терстуях надала додаткові рекомендації щодо відкриття власної справи та ознайомила з матеріалами консалтингового простору.

Незабаром, безробітна була направлена на курси підвищення кваліфікації за напрямком «Основи підприємницької діяльності», склала успішний бізнес-план, який, саме, й відстоювала на засіданні комісії. Одноголосним рішенням членів комісії вирішено було надати одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.