Мангушський район, Донецька область

Відкриття водогону в с.Широка Балка

Переглядів: 196

24 травня в с.Широка Балка відбулось урочисте відкриття водогону. Голова Мангушської РДА Дмитро Черниця та голова районної ради Володимир Топузов перерізали символічну стрічку. На заході також були присутні Покровський сільський голова Леонід Супрун, заступник Бердянського сільського голови Сергій Букін, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Павло Лінник, керівники структурних підрозділів РДА, мешканці села.

Роботи з реконструкції водогону почалися у квітні цього року і завершилися за один місяць. За цей час під керівництвом райдержадміністрації та районної ради були виконані необхідні роботи для запуску системи водопостачання. Спочатку перевірили наявність води у свердловині, потім викачали воду, яка там була, перевірили дебет та провели хлорування, виконали під’єднання до електропостачання.

Система водопостачання охоплює більше половини домів місцевих мешканців. Вода буде подаватися цілодобово. Але ще треба встановити вежу, що заплановано на наступному тижні. Також буде встановлене автоматизоване обладнання для управління насосом.

Активну участь у відновленні свердловини приймали Бердянська сільська рада та Бердянське комунальне підприємство (провели увесь комплекс робіт), Покровська сільська рада (надала труби для під’єднання до системи водопостачання).

Райдержадміністрація спільно з районною радою будуть й надалі сприяти покращенню життєвих умов мешканців села, та згодом буде вирішуватися питання щодо забезпечення водою всієї Широкої Балки.