Мангушський район, Донецька область

Нарада з питання зміни меж території НПП «Меотида

Переглядів: 164

5 червня національним природним парком «Меотида» спільно з Мангушською РДА та Мангушською районною радою проведенно засідання робочої наради з питання зміни (розширення) меж території НПП «Меотида». У нараді взяли участь директор департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів України Віктор Клід, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, керівники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, представники районного Управління Держгеокадастру, представники Ялтинської селищної ради та Мелекінської селищної ради.

На нараді розглядалося питання щодо збереження біологічного та ландшафтного різноманіття парку. По закінченню засідання відповідним особам були надані певні доручення.