Мангушський район, Донецька область

Нарада з питань показників Мангушського району в обласному рейтингу

Переглядів: 76

16 жовтня 2018 року голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів нараду з питань показників Мангушського району в обласному рейтингу.

На нараді виступила начальник відділу економіки райдержадміністрації Віра Смолій. Вона повідомила, що Департаментом економіки Донецької облдержадміністрації проведена рейтингова оцінка соціально-економічного розвитку районів Донецької області за січень-червень 2018 року, де Мангушський район посів друге місце серед одиннадцати сільськогосподарських районів області. На першому місці – Добропільський район. За аналогічний період 1 півріччя 2017 року, а також за 12 місяців 2017 року Мангушський район посідав 4 місце.

Начальники відділів та управлінь райдержадміністрації виступили з інформацією про проведену роботу з усунення виявлених негативних тенденцій та покращення ситуації по кожному рейтинговому показнику.