Мангушський район, Донецька область

Нарада з питань участі суб’єктом малого підприємництва в проекті «Український донецький куркуль»

Переглядів: 180

Сьогодні,16 жовтня 2018 року, заступник голови Мангушської райдержадміністрації Галина Мурза провела спільну нараду Мангушської райдержадміністрації та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації з питань прийняття участі суб’єктом малого підприємництва в проекті «Український донецький куркуль».

В нараді прийняли участь начальники відділів райдержадміністрації, представники санстанції та ветлікарні.
На нараді було повторно розглянуто бізнес-проект претендента на участь у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів «Український донецький куркуль», а саме проект «Створення ферми «Мангушський равлик».

В ході спільної наради претендент відповів на запитання з технології вирощування їстівних равликів, фінансового плану, етапів реалізації та маркетингової стратегії реалізації проекту.