Донецька область, Першотравневий район

Здійснилася мрія маленької дівчинки з Покровського

Дата: 29.12.2018 18:02

Маленька Оленка з с. Покровське напередодні Нового року мріяла про те, щоб в її оселі з’явилася гарна та блискуча ялинка. Її сім'я – мамо, тато та два братика – живуть в мирі і злагоді, але придбати головну новорічну красуню не було змоги. Про мрію маленької дівчинки дізнався голова райдержадміністрації Дмитро Черниця та не зміг залишитися осторонь. За ініціативи райдержадміністрації та відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації мрія Оленки втілилася в життя. Тепер оселю сім'ї Терещенко прикрашає гарна яскрава ялинка.

А сьогодні, 29 грудня, привітати господарів домівки завітав й святий Миколай з мішком подарунків, своїми маленькими помічниками – янголятками та почесними гостями – головою райдержадміністрації Дмитром Черницею, Покровським сільським головою Леонідом Супруном, помічником народного депутата України Дмитра Лубінця Наталією Чілібі, секретарем районної фракції «БПП «Солідарність» Оленою Гершиковою, місцевими депутатами.

Чарівник дістав зі свого мішка бажані подарунки для дітей, очі яких світилися радістю. Також гості привезли з собою новорічні іграшки для ялинки та солодкі подарунки. Мрії дітей в передсвяткові дні почали збуватися. Як приємно дивитися в наповнені щастям оченятка.

Після цього очільник району разом зі святим Миколаєм, Леонідом Супруном, Наталією Чілібі, Оленою Гершиковою, депутатами вирушили на дитяче свято до Покровського сільського клубу. Гості привітали дітлахів, які отримали солодкі подарунки від народного депутата України Дмитра Лубінця.

Зі святами усіх! Щастя, миру та чарівної казки вам!