Мангушський район, Донецька область

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мангушського району Мангушським районним центром зайнятості за 2018 рік

Переглядів: 167

За звітний період  послугами служби зайнятості скористалися 904 безробітних, що складає 89,1% до аналогічного періоду минулого року, що свідчить про зменшення кількості безробітних, що звернулися до центру зайнятості у порівнянні з відповідним показником аналогічного періоду минулого року. Кількість поданих роботодавцями вакансій станом на 01.01.2019 року збільшилась на 55,0% до аналогічного періоду минулого року, що свідчить про збільшення вакантних робочих місць у роботодавців.

За допомогою центру зайнятості працевлаштовані 839 осіб (164,5% виконання  показників Програми соціально-економічного розвитку району  на 2018 рік),  в тому числі 452 безробітних, з них 21  особа з числа внутрішньо переміщених.