Мангушський район, Донецька область

В Мангушському районі проходять заходи з активізації добровільного об’єднання територіальних громад

Переглядів: 103

29 травня в с. Юр`ївка розпочався перший день тренінгу щодо впровадження реформи децентралізації. В ньому приймають участь голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов, сільські та селищні голови, депутати сільських, селищних та районної ради, громадські діячі.

Захід відкрив директор Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Артем Вівдіч. В перший день тренінгу організаторами та учасниками були обговорені питання щодо прав та обов’язків депутатів місцевих рад, форми роботи депутата у раді та її органах; практичні інструменти впливу на владні рішення. Про це розповіла експерт Інституту Політичної Освіти Ольга Омельчук. Також присутні дізналися сьогодні про інструменти захисту інтересів громадян депутатами та старостами.

Завтра розпочнеться другий (останній) день тренінгу, де учасники зможуть дізнатися не тільки теоретично про переваги ОТГ, а й будуть виконувати практичні завдання.