Мангушський район, Донецька область

Досягти задумане допоможе служба зайнятості

Переглядів: 105

Щодня сотні людей знаходять собі роботу. У цю мить їх життя змінюється, а зміни, як відомо, завжди на краще. Саме активність пошуку роботи і інтерес до роботи визначають як швидко безробітна людина  працевлаштовується.

У пошуку роботи перебувала і Єрмоленко Надія. Звернувшись до Мангушського районного центру зайнятості у листопаді 2017 року, Надія не мала чітких уявлень про те, якою повинна бути її майбутня робота. Жінка, окрім атестату про середню освіту та маленької дитини на руках, не мала ні професії, ні досвіду роботи. Але, не полишала надії отримати професію і працевлаштуватися на постійну роботу. За час перебування на обліку, Надія активно сприяла своєму працевлаштуванню.

Безробітна відвідала семінари з техніки пошуку роботи, отримала профконсультаційні послуги. Спеціалістом з профорієнтації Інною Курпе їй було надано професійну консультацію із застосуванням психодіагностичного тестування, та визначені рекомендації по професії. Вона ні на мить не покладала надію на успішний результат. А поки не знайшлось підходящої роботи, вона активно приймала участь у громадських роботах в Бердянській сільській раді. Згодом, кар’єрним радником Ніною Сушко, Надії було запропоновано вакансію - касир торгівельного залу, але, за умови професійної підготовки. Не вагаючись, безробітна погодилась. Надію було направлено до  ТОВ « ЦПТО «Косалтінг Фактор» на професійне навчання за професіями «касир торговельного залу» та «оператор комп’ютерного набору». Наполегливість, зацікавленість у роботі та щирий ентузіазм допомогли успішно закінчити навчання та наблизили її до мети.

Якщо ви біжете на зустріч будь-яким можливостям, а не втікаєте від них – то і успіх не змушує себе чекати. За направленням районного центру зайнятості, жінка нарешті отримала бажану роботу касира торговельного залу у ФОП Гладкий С. М.