Мангушський район, Донецька область

Привітали учасників бойових дій у Другій Світовій війні з наступаючим Днем Перемоги

Переглядів: 191

Напередодні Великої Перемоги сьогодні, 5 травня, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця разом з головою районної організації ветеранів Любов`ю Черніковою та районною радою завітали до учасників бойових дій у Другій Світовій Війні привітати їх із наступаючим святом. До заходів також долучилися ГО «Азовський патріот», Першотравневий військовий комісаріат та «БПП «Солідарність» Мангушського району.

Гості від щирого серця привітали героїв зі святом, побажали міцного здоров`я, миру та добра. Учасники тих жахливих подій спілкувалися з відкритою душею, розповідали про те, як тяжко їм було в ті страшні часи. Кожен з учасників отримав квіти та продуктові набори від почесних гостей.

«Шкодую лиш про те, що сьогодні не можу піти на фронт захищати свою батьківщину», - відзначив один з героїв – Петренко Григорій Федорович.

Ще до однієї героїні завітали сьогодні, чудової, патріотичної жінки, почесної жительки смт Мангуш, почесного ветерана Війни, колишньої голови районної організації ветеранів, якої вже нема з нами – Григор’євої Клавдії Ігнатіївни. Присутні вшанували пам'ять Клавдії Ігнатіївни та поклали квіти до її могили.

Обов’язок кожного з нас – не забувати своїх героїв, піклуватися про них. В нашому районі їх залишилося одинадцять.